ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Zderzenie czterech osobówek. Na szczęście bez ofiar

› Aktualności ponad rok temu    14.11.2017
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Info Skalmierzyce/facebook

Cztery samochody osobowe zderzyły się rano w miejscowości Ociąż – powiat ostrowski (na trasie Ostrów Wielkopolski – Kalisz).

Pierwotnie sytuacja wyglądała bardzo groźnie. Na miejsce zdarzenia wysłano trzy zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego i policję.

Zderzyły się: citroen, volkswagen, seat i peugeot. W każdym z aut byli tylko kierowcy. Jedną kobietę do szpitala zabrała karetka, ale jej życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.

Policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności kolizji. Ze wstępnych informacji wynika, że - Winną kolizji była kobieta kierująca peugeotem, która nie zachowała odpowiedniej odległości za poprzedzającym ją pojazdem. Została ukarana mandatem - informuje Krzysztof Kula z ostrowskiej policji.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!