R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zderzenie osobówek. Śmigłowiec zabrał ranną do szpitala [WIDEO]

› zwielkopolski24› Wielkopolska 12 miesięcy temu    24.04.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Elżbieta Rzepczyk

Wielkopolska. Poważny wypadek w Żerkowie. Zderzenie dwóch pojazdów osobowych.

 

R E K L A M A

 

 

Do niebezpiecznego wypadku doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w Żerkowie (powiat jarociński). Dwa samochody osobowe: Opel Insignia i Fiat Cinquecento, zderzyły się na skrzyżowaniu drogi Żerków – Jarocin z ulicą Parkową.

Kierowcę i dwie kobiety podróżujące fiatem strażacy musieli uwolnić z rozbitego pojazdu. Oprócz służb straży pożarnej, policji, miejscowych oddziałów OSP oraz karetki pogotowia, na miejscu wylądował także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

- Załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrała najciężej raną 56-letnią kobietę. Z urazem wielomiejscowym trafiła do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim - informuje Justyna Sochacka, rzecznik prasowy LPR.

 

Wszystkie cztery osoby uczestniczące w wypadku zabrano do szpitala. Policja podała pierwsze ustalenia odnośnie wypadku.

 

- Kierujący fiatem cinquecento nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącej oplem i doprowadził do zderzenia obu aut. Obrażeń doznały wszystkie osoby podróżujące samochodami – relacjonuje oficer dyżurny KPP w Jarocinie.

 

Zobacz wideo. 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A