ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A

Znów będzie mocno wiało. Komunikat ostrzegawczy IMGiW

› Aktualności 4 miesiące temu    12.10.2017
Redakcja
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Fotolia.pl

Lepiej dmuchać na zimne, zwłaszcza po ostatnich nawałnicach i wichurach, które nawiedziły Polskę, dlatego warto zwracać uwagę na wszystkie komunikaty meteorologiczne.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dziś ostrzeżenie o spodziewanych silnych wiatrach, które pojawią się m.in. w Wielkopolsce.

Silne powiewy spodziewane są dziś między 12.00 a 19.00.

- Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 20 km/h do 35 km/h, z porywami od 70 km/h na południu do 90 km/h na północy województwa, z południowego zachodu i zachodu ostrzega IMGiW.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Robicie z igły widły.
4 miesiące temu ocena: 100%  2
"Informacja od Polscy Łowcy Burz w związku z pojawianiem się nieprawdziwych informacji w mediach dotyczących "huraganu" który miałby rzekomo przejść przez Polskę. Informacja ta jest nieprawdziwa a media rozpowszechniające ją również w naszej ocenie zachowują się nieprofesjonalnie i nieodpowiedzialnie."
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zdegustowana
4 miesiące temu ocena: 75%  1
juz przeginacie ....nic takiego nie bedzie mialo miejsca juz na portalach spolecznosciowych smieja sie z tych rewelacji ..pewnie orkan znowu bedzie dymal ...i pewnie huragan ofelia dotrze do polski hahahahhahahahah
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A