R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

zwielkopolski24: Pobił przypadkowego człowieka do krwi, bo nie dostał... papierosa

› zwielkopolski24 4 miesiące temu    13.05.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. W nocy dyżurny policji został powiadomiony o leżącym na ulicy i krwawiącym mężczyźnie. Na miejsce udał się Zespół Ratownictwa Medycznego. Poszkodowanego mężczyznę z obrażeniami głowy przewieziono do szpitala. Tam okazało się, że jest ofiarą agresji innego mężczyzny... 

 

R E K L A M A

Do zdareznia doszło w długi weekend na terenie Jarocina. Ale policja dopiero teraz poinformowała o szczegółach zdarzenia. W nocy 5 maja dyżurny policji został powiadomiony o leżącym na ulicy i krwawiącym mężczyźnie. Na miejsce udał się Zespół Ratownictwa Medycznego. Poszkodowanego mężczyznę z obrażeniami głowy przewieziono do szpitala. Policjanci ustalili, że poszkodowany to 27-letni mieszkaniec gminy Jarocin, który w niejasnych okolicznościach został uderzony w głowę przez nieznaną mu osobę.

 


Dzięki monitoringowi miejskiemu, który utrwalił zajście, kryminalni z Jarocina ustalili, że kilkanaście minut przed przyjęciem zgłoszenia przez dyżurnego, do siedzącego na schodach jednego z lokali w centrum Jarocina 27-latka podszedł mężczyzna. Na nagraniu widać, jak kilka sekund później mężczyzna ten z impetem uderza pokrzywdzonego pięścią w głowę i odchodzi – mówi mł. asp. Agnieszka Zawirska, rzecznik prasowy KPP w Jarocinie.

 

Śledczy rozpoczęli poszukiwania agresora. Wytypowali osobę podejrzewaną o dokonanie przestępstwa. 6 maja zauważyli oni młodego mężczyznę wchodzącego do sklepu monopolowego. Śledczy weszli za nim do sklepu i gdy ten skończył robić zakupy, założyli mu kajdanki na ręce, po czym został przewieziony do izby zatrzymań Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut naruszenia czynności ciała.

- Przyznał się do popełnienia przestępstwa. Motywem miała być niegrzeczna odpowiedź pokrzywdzonego na prośbę o poczęstowanie papierosem - dodaje oficer prasowy.

22-latkowi grozi kara pozbawienia wolności na okres nawet 5 lat.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ zorro
4 miesiące temu ocena: 100%  2
Brawo :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gebe
4 miesiące temu ocena: 100%  1
dożywocie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A