ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A

Zwłoki 31-letniego pacjenta szpitala znaleziono w pobliskim stawie

› Aktualności 4 miesiące temu    11.09.2017
Redakcja
komentarzy 3 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. www.wolsztyn112.pl

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 31-letniego mieszkańca Śremu, który w sobotę uciekł z oddziału szpitala psychiatrycznego w Kościanie (placówka w Siekowie). Zwłoki pacjenta zostały odnalezione w stawie w okolicach szpitala.

Informację o zaginięciu 31-latka otrzymali w sobotę wolsztyńscy policjanci. W poszukiwaniach brali udział policjanci, strażacy oraz grupa płetwonurków.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Wolsztynie funkcjonariusze wspierani m.in. przez strażaków rozpoczęli akcję poszukiwawczą, którą prowadzili do godzin wieczornych. Poszukiwania kontynuowane następnego dnia od godzin porannych prowadzone były z wykorzystaniem przewodnika psa tropiącego z KMP w Lesznie oraz grupy płetwonurków z Kościana.

Finał poszukiwań okazał się tragiczny. Około godziny 14:00 płetwonurkowie wyłowili z miejscowego stawu ciało mężczyzny. Na polecenie Prokuratora Rejonowego w Wolsztynie ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

To niestety nie pierwsze tragiczne wydarzenie w okolicach szpitala. W lipcu z sąsiedniego zbiornika wyłowiono zwłoki 69-letniego pacjenta. Jak powiedział w rozmowie z Głosem Wielkopolskim Marian Zalejski, Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego w Kościanie - Z uwagi na to, że jest to kolejny taki przypadek w ostatnim czasie, zdecydowałem o odgrodzeniu dostępu do stawów, aby zapobiec podobnym zdarzeniom.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ prawda
4 miesiące temu ocena: 50%  3
Wolał się utopić niż być leczony przez POpaprańców
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lalamido
4 miesiące temu ocena: 40%  2
wiadomości ze Śremu gazeta jarocińska czas na zmianę tytułu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Renegade
4 miesiące temu ocena: 100%  1
Wiem, że czytanie ze zrozumieniem to trudna sztuka... ale spójrz na nagłówek strony, na której jesteś... a potem komentuj.
R E K L A M A
R E K L A M A