Dostosuj wydruk

Kobieta wpadła pod koła toczącego się auta. Samochód wpadł do rzeki

Kobieta wpadła pod koła toczącego się auta. Samochód wpadł do rzeki

Wielkopolska. Niecodzienne zdarzenie w powiecie krotoszyńskim. Mieszkanka Wielowsi zaparkowała Daewoo na posesji i wyszła z auta.

Jednak - co jest przedmiotem ustaleń policji – samochód mógł nie być dobrze zabezpieczony i zaczął toczyć się po pochyłej nawierzchni w stronę rzeki.

 

 

Kobieta najprawdopodobniej próbowała zatrzymać toczący się pojazd jednak przewróciła się, a samochód po niej przejechał.

Świadkowie wypadku wezwali służby ratunkowe.

 

- Do zdarzenia skierowano 2 zastępy JRG PSP i 1 zastęp OSP Benice. W momencie naszego przybycia ta pani została wydobyta spod auta przez członków rodziny – mówi Tomasz Patryas, oficer prasowy krotoszyńskiej straży pożarnej.


Samochód przednimi kołami znajdował się w rzece.

Strażacy udzielili poszkodowanej pierwszej pomocy i przekazali ją Zespołowi Ratownictwa Medycznego z Krotoszyna.

 

- Po przeprowadzeniu badania przedmiotowego, podmiotowego i urazowego ratownicy medyczni i lekarz zastosowali medyczne czynności ratunkowe z uwagi na rozległe obrażenia poniesione przez poszkodowaną – mówi Jakub Nelle, rzecznik prasowy ZRM-ów działających przy SP ZOZ w Krotoszynie.

Następnie mieszkanka Wielowsi została przewieziona do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w celu dalszej diagnostyki. Postępowanie wyjaśniające w tej sprawie prowadzi policja.

 

autor:

Źródło:

Dodano: 2019.06.26

zwielkopolski24.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31