Dostosuj wydruk

Bilet na Jarocin Festiwal 2019 gratis do piwa? Nie tylko...

Bilet na Jarocin Festiwal 2019 gratis do piwa? Nie tylko...

Jarocin Festiwal 2019. Jarocin. Festiwal. Bilety na Jarocin Festiwal. Karnety na Jarocin Festiwal 2019

 

 

Do Jarocin Festiwal 2019 zostało już tylko kilkadziesiąt godzin. W tym roku impreza została okrojona do dwóch dni i odbędzie się na terenie obiektów Jarocin Sport, przy słynnej już ulicy Maratońskiej. To akurat mogło ucieszyć bywalców rowu [ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ].

 

 

Na ostatniej konferencji prasowej, organizator tegorocznego Jarocina – spółka Jarocińska Agencja Rozwoju – podał, że „do tego momentu sprzedało się 6,6 tys. wejściówek i karnetów jednodniowych. Prezes JAR Robert Cieślak zaznaczył, że lepiej sprzedają się bilety na drugi dzień.

 

 

To nowość, bo przez lata organizatorzy dość skrzętnie ukrywali, również już po festiwalu, jaka była rzeczywista frekwencja i sprzedaż wejściówek. - Organizator zarezerwował około 2 tysięcy biletów i karnetów do tak zwanej sprzedaży własnej. - To jest taka większa sprzedaż dla podmiotów zainteresowanych, czyli spółek komunalnych czy gminy – informował prezes Cieślak.

W tym roku zrezygnowano z pomysłu tańszych wejściówek dla mieszkańców gminy. Kilka lat wcześniej z takiej promocji mogli skorzystać nawet mieszkańcy powiatu. 

 

Wczoraj pisaliśmy o tym, że duża pulę biletów rozdała też spółka Drobud, która wykonuje na terenie miasta sporo inwestycji, w tym jedną z największych - oddany niedawno łącznik z rondem w centrum miasta [ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ]. Wejściówki od Drobudu trafiły „w ramach rekompensaty” do mieszkańców osiedla Kopernika, gdzie od roku trwa wymiana sieci wodno-kanalizacyjnej i związane w tym spore utrudnienia.

- To sztuczne nabijanie frekwencji – oceniali krytycy pomysłu. Sporo osób doceniło jednak gest szefa spółki.

 

 

Z nieoficjalnych informacji wynika, że wejściówki rozdawali też klientom prezesi i pracownicy miejskich spółek w ramach promocji. Taką taktykę stosowano również w latach ubiegłych. Tańsze od oficjalnej dystrybucji karnety można dzisiaj znaleźć bez problemu w znanych portalach aukcyjnych i mediach społecznościowych, na grupach poświęconych sprzedaży.

 

Jeden z naszych czytelników deklaruje, że udało mu się kupić dwudniowy karnet za... 50 zł. Furorę w sieci robi w ostatnich dniach często komentowane ogłoszenie pracownicy jednego ze sklepów spożywczych w Krotoszynie. „Bilety na Jarocin Festiwal gratis przy zakupie jednej skrzynki Lecha Pils” - czytamy w anonsie [ZOBACZ GALERIA].

 

Oficjalny organizator Jarocin Festiwal odcina się od tego kanału dystrybucji. Okazuje się, że biletów w piwnej promocji jest tylko i aż 8.

 

- Szef zakupił bilety dla siebie i dla znajomych ale z powodu rezygnacji znajomych nie weźmie udziału i wpadł na taki pomysł żeby zrobić promocje z biletami – tłumaczy nam obsługa sklepu. Bilety wciąż są dostępne. Wystarczy kupić skrzynkę piwa za... mniej niż 50 zł.

A Wy kupiliście już karnet na Jarocin Festiwal?

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

autor: Bartek Nawrocki

Źródło:

Dodano: 2019.07.10

zwielkopolski24.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31