Dostosuj wydruk

Jasiu walczy z guzem pnia mózgu. Potrzeba 2 milionów złotych

Jasiu walczy z guzem pnia mózgu. Potrzeba 2 milionów złotych

Wielkopolska. Jasiu potrzebuje pomocy. Leczenie ma kosztować 2 miliony złotych. Trwa zbiórka pieniędzy.

 

 

 

Jasiu Woźniak to 6-letni poznaniak, u którego zdiagnozowano właśnie guza pnia mózgu. Guz jest na razie na tyle mały, że nie wykazuje jeszcze żadnych objawów. Taka szybka diagnoza jest zawdzięczana pewnej nadgorliwości rodziców. - Wszyscy nam jako rodzicom gratulowali i kazali czekać niestety - czytamy na stronie zbiórki. - Na dzień dzisiejszy jesteśmy po biopsji, która wykazała złośliwego guza mózgu DIPG WHO IV. Zawiozłem wyniki z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie osobiście do Bonn.

 

Więcej szczegółów TUTAJ [KLIK]

 

CZYTAJ TAKŻE: Nie żyje 38-latek. Został ugodzony nożem? Zatrzymano 21-latkę [KLIKNIJ]

 

- Potrzebne jest natychmiastowe leczenie ponieważ dziecko nie ma jeszcze żadnych objawów. A póki ich nie ma jest szansa . . . Bo jak już wystąpią to może być różnie. A dzieci przychodzą do lekarza jak już występują pierwsze objawy lecz nawet wtedy dzieci mają szanse. Takiej szansy niestety w Polsce nie dają - czytamy komunikat rodziców na portalu kawalek-nieba.pl.

 

W Polsce rodzinie kazano „czekać” do wystąpienia pierwszych objawów. Rodzice postanowili jednak wziąć sprawy w swoje ręce i zorganizowali zbiórkę pieniądzy na leczenie w Szwajcarii. Koszt takiego leczenia to około 2 miliony złotych.

 

Pomóc 6-letniemu Jasiowi możesz TUTAJ [KLIKNIJ].

 

 

autor:

Źródło:

Dodano: 2019.12.05

zwielkopolski24.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31