Dostosuj wydruk

Jarocin Festiwal 2018. Pierwsze podsumowania i rozliczenia

Jarocin Festiwal 2018. Pierwsze podsumowania i rozliczenia

Ile biletów sprzedano, ilu było uczestników, jakie były koszty tegorocznego Jarocin Festiwalu - o taką informację poprosiliśmy organizatorów imprezy. Co przeczytaliśmy w odpowiedzi?

 

 

„Ostateczne i szczegółowe dane sprzedażowe będą znane w pierwszych dniach sierpnia, bo wtedy nastąpi rozliczenie się firmy sprzedającej bilety z muzeum” - czytamy w mailu przesłanym przez wiceburmistrza Roberta Kaźmierczaka.

 

ZDJĘCIA Z JAROCIN FESTIWAL 2018 - ZOBACZ TUTAJ

Dalej wiceburmistrz wylicza: „Na dziś wiemy, że na podstawie wydanych opasek na pewno karnety i bilety jednodniowe posiadało nieco ponad 5,5 tysiąca osób. Do tej liczby należy doliczyć niecałe 1,5 tysiąca wejściówek w ramach umów (bartery, konkursy, wykonawcy i ich goście).”

 

Z informacji Roberta Kaźmierczaka wynika, że „łącznie w biletowanych wydarzeniach uczestniczyło ok. 7 tysięcy osób, a w wydarzeniach niebiletowanych wzięło udział przez trzy dni ok. 1,5 tysięcy osób”.

 

Muzeum Regionalne w Jarocinie na organizację festiwalu otrzymało dotację z budżetu gminy w wysokości 350 tys. zł, a Publiczna Biblioteka Miasta i Gminy Jarocin 200 tys. zł.

PODSUMOWANIE WIDEO Jarocin Festiwal 2018 - ZOBACZ PONIŻEJ

Jeśli chodzi o koszty tegorocznej imprezy będą one znane - jak twierdzi wiceburmistrz Kaźmierczak - „w listopadzie lub w grudniu - po ostatnich rozliczeniach podatku VAT”.

 

ZDJĘCIA Z JAROCIN FESTIWAL 2018 - ZOBACZ TUTAJ

 

PODSUMOWANIE WIDEO Jarocin Festiwal 2018 - ZOBACZ PONIŻEJ

 

autor: Anna Konieczna

Źródło:

Dodano: 2018.07.24

zwielkopolski24.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31