Dostosuj wydruk

Kolorowa bitwa na Jarocin Festiwal 2018. Żywa Akademia Pana Kleksa

Kolorowa bitwa na Jarocin Festiwal 2018. Żywa Akademia Pana Kleksa

Podczas tegorocznego festiwalu nie zabrakło imprez towarzyszących [ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ]. Wśród nich najbardziej spektakularną okazała się Żywa Akademia Pana Kleksa, która została przygotowana z myślą o najmłodszych uczestnikach Jarocin Festiwal 2018.

 

Gościem specjalnym wydarzenia był Marek Piekarczyk. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również muzycy tacy jak, m.in. Grzegorz Kupczyk, Piotr Banach czyli BAiKA & Marcin Żabiełowicz oraz Grzegorz Kwiatkowski. Prowadzenie całości powierzono Kasi Stoparczyk z radiowej Trójki.

 

- Gdyby ktoś zapytał moich dzieci, co było najlepsze na tegorocznym Jarocinie, to z pewnością usłyszałby w odpowiedzi, że właśnie to wydarzenie - powiedział naszemu reporterowi zachwycony pomysłem Michał.

 

W koncercie wzięły udział również dzieci i młodzież, wśród których znaleźli się m.in finaliści X Przeglądu Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz”.

Akademia zakończyła się wspólną bitwą na kolory [ZOBACZ ZDJĘCIA W GALERII]

 

Projekt Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin dofinansowany został ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.

autor: Joanna Pera

Źródło:

Dodano: 2018.07.16

zwielkopolski24.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31