Dostosuj wydruk

18-latek zaatakował przechodniów. Znaleźli przy nim narkotyki

18-latek zaatakował przechodniów. Znaleźli przy nim narkotyki

Wielkopolska. Krotoszyn. Na jednej z ulic w Krotoszynie 18-latek zaatakował dwóch mężczyzn. Zachowywał się bardzo agresywnie, więc poszkodowani powiadomili policję.

 

 

 

 

- Na miejscu zgłaszający wskazali napastnika. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec Krotoszyna, znany miejscowym funkcjonariuszom. Mężczyzna był bardzo agresywny i nadpobudliwy – mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

 

Funkcjonariusze przeszukali nastolatka i znaleźli przy nim narkotyki.

 

CZYTAJ TAKŻE: Zapomniał, że w mieszkaniu jest policjant. Wziął nóż i groził żonie [KLIKNIJ]

 

- Ujawnili wagę podręczną oraz kilka kompletów woreczków strunowych, w których był susz roślinny i biały proszek. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że są to środki odurzające – wylicza Piotr Szczepaniak.

 

Przy 18-latku znaleziono 7,82 g narkotyków. 

18-latek został zatrzymany, a kolejnego dnia odbyło się przesłuchanie, w czasie którego postawiono mu kilkanaście zarzutów za posiadanie środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności - czytamy na portalu krotoszynska.pl 

- Sprawa jest rozwojowa, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań – podkreśla rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

autor: Jakub Niewiada

Źródło:

Dodano: 2018.11.07

zwielkopolski24.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31