Dostosuj wydruk

Zawdzięcza wiele Jarocinowi i festiwalowi. Zaskakujące wyznanie Darka Malejonka [VIDEO]

Zawdzięcza wiele Jarocinowi i festiwalowi. Zaskakujące wyznanie Darka Malejonka [VIDEO]

Darek Malejonek znany z występów w zespołach Maleo Reggae Rockers, 2TM23, Arka Noego, Izrael, Houk, gościł w Jarocinie i na festiwalu rockowym wielokrotnie. Tym razem jednak przedświąteczne spotkanie z muzykiem miało zupełnie inny charakter.

 

 

W trakcie artysta zagrał swoje najsłynniejsze utwory, ale w wersji akustycznej. Towarzyszył mu jedynie Adam Mościcki, muzyk Maleo Reggae Rockers. Spotkanie w dolnym kościele franciszkańskiej parafii św. Antoniego Padewskiego było trzecim w tym dniu. Wcześniej Darek Malejonek rozmawiał z członkami wolontariatu "Pasmo Pamięci", który działa w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie. Odwiedził również ośrodek wychowawczy w Cerekwicy. 

 

Darek Malejonek bardzo szczerze i otwarcie mówił o trudnych doświadczeniach ze swojego życia. O narkotykach, trudnych relacjach małżeńskich, których wynikiem była złamana ręka żony. Wspominał o problemach z dzieciństwa i zranieniach, które dały o sobie znać po bardzo wielu latach, a także o trudnej nauce zaufania Panu Bogu. 

Wcześniej zaplanowano również temat misji humanitarnej w Syrii, w której muzyk niedawno uczestniczył. Na rozmowę o wojnie i wolontariacie nie starczyło już jednak czasu. Darek Malejonek obiecał, że opowie o tym przy okazji następnego spotkania. 

 

autor: Lidia Sokowicz

Źródło:

Dodano: 2018.12.26

zwielkopolski24.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31