Dostosuj wydruk

Walka z nowotworem. Córka prosi o pomoc dla swojej chorej mamy!

Walka z nowotworem. Córka prosi o pomoc dla swojej chorej mamy!

Wielkopolska. Życie pani Moniki Juskowiak (40 l.) z Żytowiecka (gm. Poniec) się załamało, gdy półtora roku temu dowiedziała się, że choruje na nowotwór piersi.

 

Zaczęły się wizyty u lekarzy, chemioterapia, a później operacja. Szpital stał się jej drugim domem. Nie miała siły na to, żeby wstać do wnuków, które są jej całym światem i którym oddała całe swoje serce. Dochodziły kolejne choroby, a ona stała się kłębkiem nerwów i bała się kolejnych wizyt u lekarzy. Córka pani Moniki apeluje o pomoc - czytamy na portalu gostynska.pl. 

 

- Mama choruje nie tylko na nowotwór, ale także jaskrę, czerwienicę i nadciśnienie. W tej chwili przyjmuje wiele leków, na które potrzebne są pieniążki, jej choroby wymagają ciągłych wizyt u lekarzy i dalekich wyjazdów. Nasze oszczędności kończą się już i tracimy nadzieję, że mama wygra walkę ze wszystkimi swoimi chorobami. Łzy same napływają do oczu – mówi Klaudia Juskowiak, córka.

 

W imieniu swojej mamy, chciałaby prosić ludzi o dobrych sercach o wsparcie finansowe. Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie pani Moniki, dojazdy do lekarzy i wizyty u lekarzy prywatnych.

 

- Moja mama jest młodą, czterdziestoletnia kobietą i ma przed sobą całe życie. Musi je wygrać, musi wygrać walkę z chorobami! Nawet najmniejsza wpłata pieniędzy zbliży nas do tego, żeby mama miała szansę pokonać wiele złośliwości, które chcą zaszkodzić jej zdrowiu i życiu – prosi córka.

Wpłat można dokonać poprzez pomogam.pl – TUTAJ.

Wystarczy wybrać odpowiednią kwotę i kierować się dalszymi wskazówkami. Dziękujemy! 

 

 

autor: Redakcja

Źródło:

Dodano: 2019.01.01

zwielkopolski24.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31