Dostosuj wydruk

Syn przez cały weekend leżał w łóżku ze zmarłą matką

Syn przez cały weekend leżał w łóżku ze zmarłą matką

Wielkopolska. Makabryczne odkrycie w jednym z bloków socjalnych w Lesznie. Mężczyzna mieszkał z martwą matką.

 

 

W poniedziałek (11 marca) jeden z sąsiadów dokonał wstrząsającego odkrycia w jednym z budynków socjalnych przy Gronowskiej w Lesznie. Mężczyzna znalazł w mieszkaniu zwłoki kobiety. Dramaturgii całej sytuacji dodaje fakt, że obok niej na łóżku leżał jej syn.

Sąsiadowi udało się odnaleźć zmarłą kobietę, ponieważ tydzień wcześniej został przez nią poproszony o pomoc w organizacji opału.

 

- Dała mi pieniądze na węgiel, a ja obiecałem jej drewno. Gdy poszedłem do nich dzisiaj to nie reagowali. Widziałem przez okno, że leżą w pokoju. Wezwałem służby. Okazało się, że ona już od kilku dni nie żyje, a on spokojnie spał obok - mówi Józef Kuczko dla portalu leszno.naszemiasto.pl, sąsiad zmarłej.

 

CZYTAJ TAKŻE: Śmiertelne zdarzenie w szpitalu. Lekarz zmarł podczas dyżuru? [KLIKNIJ]

 

48-letni syn kobiety był mocno zamroczony, gdy na miejsce przyjechały służby. Z początku twierdził, że zmarła to jego żona. Powiedział także, że ostatni raz rozmawiali w piątek.

Policjanci zabezpieczyli mieszkanie, a mężczyznę zabrało pogotowie. Wśród wspólnoty mieszkaniowej krążą opinie, że w tej rodzinie nadużywano alkoholu oraz dochodziło do aktów przemocy.

Strażacy wykluczyli by do śmierci mogło dojść na skutek zatrucia tlenkiem węgla.

Planowana jest sekcja zwłok zmarłej kobiety. Sprawę bada prokuratura.

 

 

autor: Jakub Niewiada

Źródło:

Dodano: 2019.03.12

zwielkopolski24.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31