Dostosuj wydruk

Zadzwonił na policję, bo zobaczył naga kobietę w saunie

Zadzwonił na policję, bo zobaczył naga kobietę w saunie

Wielkopolska. W saunie znajdowała się naga kobieta, mężczyzna powiadomił policję.

 

 

Zbulwersowany mężczyzna postanowił wezwać policje na pływalnie, a wszystko za sprawą jednej z pań, która w Dzień Kobiet postanowiła wybrać się na saunę w Ostrzeszowie.

W piątek (8 marca) około godziny 19.00 ostrzeszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, ze na basenie poruszają się osoby bez odzieży.

 

- Według zgłaszającego mogło to powodować zgorszenie, ponieważ przebywają tam też dzieci. Policjanci udali się na miejsce, ale osoby zgłaszającej nie zastali. Na tym sprawa została zakończona - wyjaśnia dla portalu gloswielkopolski.pl komisarz Ewa Jakubowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

 

W regulaminie ostrzeszowskiej pływalni jest zapis, że z sauny należy korzystać nago, ale ze względu na brak ograniczeń wiekowych uprasza się o to, aby zasłaniać się ręcznikiem.

Sprawa wzbudziła wiele kontrowersji w internecie. Jedni komentujący twierdzą, że do sauny powinno się wchodzić nago i nic w tym dziwnego, a drudzy przyznają rację mężczyźnie i uważają, że w takich miejscach trzeba uważać bo mogą tam przebywać dzieci.

A Wy co uważacie na ten temat? Piszcie w komentarzach.

 

autor: Jakub Niewiada

Źródło:

Dodano: 2019.03.14

zwielkopolski24.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31