R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
 • Ostatnie

 • Komentowane

  7 14 30 dni
 • Oceniane

  7 14 30 dni
 • Czytane

  7 14 30 dni
 • Komentarze

Pozostałe aktualności

[WR] Targi Gardenia już niebawem!

[WR] Targi Gardenia już niebawem!...

 Rolnictwo › red. Redakcja
W dniach 21-23 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się wyjątkowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA. Jak zapewniają organizatorzy odwiedzenie wydarzenia to najlepszy sposób na rozpoczęcie przygotowań do nadchodzącego sezonu.
[WR] Zastępca Głównego Lekarza Weterynarii odwołany!

[WR] Zastępca Głównego Lekarza...

 Rolnictwo › red. Redakcja
Minister rolnictwa odwołał Jacka Kucharskiego ze stanowiska Zastępcy Głównego Lekarza Weterynarii. Nie wiadomo czy to koniec decyzji personalnych, w związku z ostatnią sytuacją. Jak nieoficjalnie podawali już wcześniej dziennikarze RMF FM zdymisjonowany ma zostać Główny Lekarz Weterynarii Paweł Niemczuk.
[WR] Co ze zwrotem akcyzy od zakupionego paliwa rolniczego?

[WR] Co ze zwrotem akcyzy od...

 Rolnictwo › red. Redakcja
W związku z nowymi przepisami rolnicy, którzy zakupili paliwa opatrzone kodami nieujętymi w ustawie obowiązującej od 1 stycznia br. nie mają możliwości ubiegania się o zwrot podatku, a jednocześnie nie mogą skorzystać ze zwiększonego limitu zwrotu zapowiadanego przez ministerstwo rolnictwa.
[WR] Ukradł brony. Grozi mu 10 lat więzienia [ZDJĘCIA]

[WR] Ukradł brony. Grozi mu 10...

 Rolnictwo › red. Redakcja
37-letni mężczyzna ukradł brony z gospodarstwa i chciał je sprzedać. Został jednak złapany na przez policjantów na gorącym uczynku. Mundurowi podczas wykonywania prac w tej sprawie ustalili także, że mężczyzna może mieć na sumieniu inne przestępstwa.
[WR] Ardanowski: Gospodarstwo musi żyć z tego co wyprodukuje

[WR] Ardanowski: Gospodarstwo musi...

 Rolnictwo › red. Redakcja
Niezależnie od tego czy gospodarstwo jest małe czy duże, musi żyć z tego, co wyprodukuje. Mit pieniędzy zewnętrznych powoduje, że bardziej zastanawiamy się, kiedy będzie pomoc unijna, suszowa, a nie jak dobrze prowadzić nasze gospodarstwo. Rolnicy mają prawo produkować żywność i uzyskiwać za nią godziwe wynagrodzenie - mówił minister rolnictwa podkreślając przy okazji, że obecnie nigdzie na świecie opłacalność produkcji samych surowców nie jest duża.
R E K L A M A

Ogłoszenia

R E K L A M A
R E K L A M A