R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
 • Ostatnie

 • Komentowane

  7 14 30 dni
 • Oceniane

  7 14 30 dni
 • Czytane

  7 14 30 dni
 • Komentarze

Pozostałe aktualności

Rekord Polski w kiszonce z kukurydzy [VIDEO]

 Rolnictwo › red. Redakcja
Mało kto decyduje się na pobijanie wszelkich rekordów w dziedzinie rolnictwa. Tego wzywania podjęły się cztery firmy: IGP Polska, Sano, Claas oraz K+S. Za cel obrały sobie pokazanie światu, że potrafią stworzyć "najbardziej energetyczną" kiszonkę z kukurydzy w naszym kraju.
Susza. Rekordowe 1,5 miliarda złotych na pomoc

 Rolnictwo › red. Redakcja
Rząd podjął decyzję o przekazaniu 1,5 mld złotych na pomoc rolnikom. Gospodarstwa, w gospodarstwach których straty osiągnęły 70% i więcej otrzymają pomoc w wysokości 1000 zł/ha, a ci których straty oszacowane zostały na ponad 30% do 70% otrzymają pomoc w wysokości 500 zł/ha - poinformował Jan Krzysztof Ardanowski.
Pożar balotów słomy i sianokiszonki [ZDJĘCIA]

 Rolnictwo › red. Redakcja
Przed płomieniami udało się ewakuować zagrożone maszyny rolnicze. Spłonęło jednak kilkadziesiąt ton słomy i sianokiszonki.
Dzień Młodego Rolnika w Tarcach [VIDEO + ZDJĘCIA]

 Rolnictwo › red. Łukasz Tyrakowski
Zespół Szkół Przyrodniczo Biznesowych im. Jadwigi Dziubińskiej w Tarcach od lat kształci młodych ludzi na kierunkach związanych z rolnictwem. Tym razem zorganizowano tam Dzień Młodego Rolnika.
Nowe zasady identyfikacji i rejestracji zwierząt gospodarskich

 Rolnictwo › red. Redakcja
Rolnicy będą musieli stosować zmienione przepisy dotyczące identyfikacji i rejestracji zwierząt gospodarskich. Nowe zasady wchodzą w życie już dzisiaj.
R E K L A M A

Ogłoszenia

R E K L A M A