ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

1,5 miesięczne niemowlę zmarło w jednym z domów, na terenie miejscowości Odolanów.

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    8.01.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A

Wielkopolska. Krotoszyn. Ostrów Wielkopolski. Odolanów. Nie żyje niemowlę. Tragedia w Odolanowie.1,5 miesięczne niemowlę zmarło w jednym z domów, na terenie miejscowości Odolanów.

 

 

W niedzielę rano przed godziną 9:00 rodzice powiadomili służby ratunkowe, że ich dziecko ma niewydolność krążeniowo-oddechową.

 

Jak informuje portal krotoszyn.naszemiasto.pl, na miejscu natychmiastowo pojawiła się karetka pogotowia ratunkowego, śmigłowiec LPR oraz strażacy z OSP Odolanów.

 

Po przeprowadzonej reanimacji, która trwała około godziny, u dziecka pojawiło się tętno, jednak jego życie było podtrzymywane przez specjalną aparaturę. Dziecko zostało przetransportowane karetką do ostrowskiego szpitala na oddział intensywnej terapii dla dzieci.

 

Pomimo przewiezienia niemowlęcia, około godziny 11:30 ostrowski szpital poinformował o śmierci 1,5 miesięcznego dziecka.

 

Według nieoficjalnych informacji przyczyną zasłabnięcia niemowlaka mogło być zakrztuszenie się - pisze gloswielkopolski.pl

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Xxc
ponad rok temu ocena: 100%  2
GAZETO PROSZĘ O ARTYKUŁ O POSTĘPOWANIU W RAZIE UDLAWOENA SIE DZIECKA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rodzic
ponad rok temu ocena: 100%  1
Dokładnie