ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

10-miesięczne dziecko trafiło pobite do szpitala. Sprawę wyjaśnia policja

ponad rok temu    16.01.2018
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A

10-miesięczna dziewczynka z Rawicza z zasinieniem głowy wczoraj trafiła do szpitala - informuje portal rawicz24.pl [ZOBACZ TUTAJ]

Jak ustalili dziennikarze portalu. pracownica Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rawiczu - podczas wizyty u jednej z rodzin - zauważyła zasinienia na głowie 10-miesięcznej dziewczynki. Zaniepokojona tym faktem powiadomiła policję.

Wyjaśnieniem, skąd na głowie dziecka wzięły się zasinia, zajęli się funkcjonariusze.

Z naszych ustaleń wynika, że matka 10-miesięcznej dziewczynki została zatrzymana. Kobieta ma usłyszeć zarzuty prokuratorskie zarzuty.

Ma mieć postawione zarzuty z art. 207 Kodeksu Karnego (dotyczy znęcania się - przyp. red.), w zbiegu z art. 157 par. 2 Kodeksu Karnego - potwierdziła w rozmowie z portalem asp. sztab. Beata Jarczewska, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Rawiczu.

Więcej o sprawie [TUTAJ]

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ A...
ponad rok temu 1
Co to za chol...babsko,znieczulica jedna
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji