ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

17-latkowi nie sprzedali alkoholu. Złość wyładował na banerze

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    30.08.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Rawicz

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Rawiczu. 17-latek chciał kupić alkohol na stacji paliw. Obsługa odmówiła sprzedaży. Mieszkaniec gminy Bojanowo (powiat rawicki) opuścił obiekt i wyładował swoją złość na pobliskiej... reklamie wartej ponad 3.000 złotych, po czym oddalił się.

 

 

 


Do zdarzenia doszło w nocy 23 sierpnia. Okazało się, że niezgodne z prawem zachowanie mieszkańca gminy Bojanowo (powiat rawicki) zarejestrowały kamery zamontowane na stacji - czytamy na portalu rawicz24.pl.

 

- Mężczyzna wskoczył na reklamę w kształcie kubka, powodując jego całkowite zniszczenie - informuje rzeczniczka rawickiej policji, asp. sztab. Beata Jarczewska.


Funkcjonariusze prowadzący sprawę szybko dotarli do sprawcy.

 

Młody mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy.. Lekcja pokory kosztowałz go 3.154 złote, które w całości zwrócił pokrzywdzonej firmie, a ta - w zamian za to - wycofała wniosek o ściganie sprawcy - podsumowuje policjantka.Fot. KPP Rawicz

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ Ilona
ponad rok temu 3
Co za pojebane państwo mając 17 lat nie możesz się legalnie napić piwa, za to możesz już samodzielnie odpiwiadać przed sądem. Co za liberalne pojeby wymyśliły pod siebie to "prawo"! Jaruzelski wprowadzając przeciw Polakom stan wojenny, wprowadził na wszystko kartki! Ten to jeszcze był lepszy, bo wódkę na kartki o,5 litra mogły nabyć osoby, które skończyły ... 19 lat! A te debile amerykańskie wprowadziły rozporządzenie, że dopiero musisz mieć ukończone 21 lat, aby się móc nachlać alkoholu!!!
~ gminnik
ponad rok temu 2
Powinni dowalić mu jeszcze wszycie pod skórę esperalu.
~ Redaktor
ponad rok temu 1
Błagam!lekcja kosztował go.czy ktoś to czyta przed edycją????