ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

22-latek strzelał z broni gazowej w okna samochodu

5 dni temu    13.01.2021
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Grodzisk Wielkopolski

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wielkopolskim. 22-latek strzelał z broni gazowej. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Ubiegły rok nie dla wszystkich skończył się szczęśliwie. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim zatrzymali 22-letniego mężczyzna, który z broni gazowej strzelał w okna przejeżdżającego samochodu.

 

Do zdarzenia doszło 31 grudnia około godziny 23.45 na jednym ze skrzyżowań w Grodzisku Wielkopolskim. Do komendy grodziskiej komendy policji zgłosił się poszkodowany mieszkaniec tego miasta. Tłumaczył on funkcjonariuszom, że wjeżdżając na skrzyżowanie zauważył, że ktoś wybiega z innego pojazdu i biegnie w jego kierunku. Nagle usłyszał huk tłuczonego szkła.

 

CZYTAJ TAKŻE: Trwają poszukiwania 30-latka. Mężczyzna wyszedł z domu i ślad po nim zaginął [KLIKNIJ]

 

Okazało się, że rozbite zostały dwie boczne szyby w samochodzie. Mundurowi postanowili sprawdzić monitoring miejski.

 

- Funkcjonariusze bardzo szybko ustalili personalia agresora. Okazało się, że to 22-letni mieszkaniec gminy Grodzisk Wielkopolski, który strzelał w okna pojazdu z broni pneumatycznej na naboje gazowe. Policjanci zatrzymali również 19-latka, który pomagał swojemu koledze w popełnieniu tego przestępstwa - poinformował oficer prasowy z KPP w Grodzisku Wielkopolskim. 

 

22-latek przyznał się do popełnionego czynu i tłumaczył się, że był pod wpływem alkoholu. Mężczyźnie grozi nawet do 5 lat więzienia.

 

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.