ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

24-latek posiadał 6 kg amfetaminy. Grozi mu do 12 lat więzienia

› zwielkopolski24› Wielkopolska 9 miesięcy temu    23.09.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Policja Wielkopolska

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Pile. Funkcjonariusze policji zabezpieczyli 6 kilogramów amfetaminy o wartości 180 tysięcy złotych.

 

 

 

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali młodego mieszkańca Piły, który posiadał znaczne ilości narkotyków. 24-latek trafił w ręce policji na początku września.

 

W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych śledczy zabezpieczyli substancje psychotropowe. Łącznie przejęto 6 kilogramów narkotyków w postaci amfetaminy oraz znaczną kwotę pieniędzy. Wartość czarnorynkowa zabezpieczonych narkotyków wynosi około 180 tysięcy złotych.

 

CZYTAJ TAKŻE: Najpierw odciął głowę psu, teraz zabił kota [KLIKNIJ]

 

Młody mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków oraz udziału w obrocie narkotykami. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 12 lat więzienia.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!