ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

30 nowych samochodów dla Ochotniczych Straży Pożarnych

› Aktualności ponad rok temu    8.12.2017
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. radiopoznan.pl/Jacek Butlewski

Ponad 4 mln złotych kosztowały samochody, które otrzymali wielkopolscy strażacy ochotnicy. Jednostki wzbogaciły się o 30 nowych samochodów, na które pieniądze przekazał samorząd województwa wielkopolskiego oraz zainteresowane gminy.

- To wielkie wydarzenie, które będzie na lata owocowało jeszcze większym zaangażowaniem ochotników. Strażacy ochotnicy są na każde wezwanie, do wszelakich zdarzeń. A teraz ich znaczenie jest jeszcze większe z uwagi chociażby na kataklizmy pogodowe – mówił podczas przekazania samochodów Stefan Mikołajczak - prezes zarządu oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej, były marszałek województwa wielkopolskiego.

Nowe samochody dla strażaków uroczyście poświęcono przed poznańską katedrą – Dla niektórych jednostek to pierwszy nowy pojazd. który dostały w swej historii – stwierdził Stefan Mikołajczak.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!