ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

50-latek zabił matkę podczas kłótni. Usłyszał zarzuty

› zwielkopolski24› Wielkopolska 2 miesiące temu    26.05.2020
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. KPP Czarnków

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie. Zatrzymano 50-latka podejrzanego o zabójstwo matki. Mężczyzna trafił do aresztu.

 

 

 

W piątek (22 maja) dyżurny czarnkowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z domów w Drawsku (powiat czarnkowsko-trzcianecki) doszło do rodzinnej awantury. Około godziny 22.00 na miejsce skierowano patrol.

 

Mundurowi po wejściu do mieszkania znaleźli 85-letnią kobietę. Karetka pogotowia, która przybyła na miejsce, stwierdziła zgon seniorki.

 

CZYTAJ TAKŻE: "To nie była brawura" - śmiertelny wypadek motocyklisty [KLIKNIJ]

 

- Stróże prawa niezwłocznie podjęli działania mające na celu ustalenie przebiegu zdarzenia i zatrzymania osoby mającej związek ze śmiercią kobiety. Na podstawie wstępnych informacji jakie funkcjonariusze zebrali w tej sprawie, podjęto decyzję o zatrzymaniu 50-letniego syna zamordowanej, który znajdował się w mieszkaniu - informuje Karolina Górzna-Kustra z KPP w Czarnkowie.

 

Mężczyzna w momencie zatrzymania był nietrzeźwy. Trafił do policyjnego aresztu. Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na postawienie zatrzymanemu zarzut zabójstwa.

Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

 

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.