ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Amfetamina, marihuana i ecstasy. Rutynowa kontrola zakończona aresztem

› zwielkopolski24 29 dni temu    30.09.2020
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. KPP Oborniki

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Obornikach. Policjanci zabezpieczyli ponad 800 gramów amfetaminy oraz 89 tabletek ekstazy.

 

 

 

Rutynowa kontrola drogowa zakończyła się policyjnym aresztem. W piątek (25 września) w godzinach porannych policjanci z miejscowości Oborniki zatrzymali do kontroli samochód na obcych tablicach rejestracyjnych.

Policjanci szybko zauważli dziwne zachowanie kierującego osobową kią. Mężczyzna był bardzo zdenerwowany, jednak po przeprowadzaniu badania alkomatem okazało się, że mężczyzna nie jest pod wpływem alkoholu.

 

CZYTAJ TAKŻE: Pijany 23-latek wypadł z drogi i uderzył golfem w drzewo [KLIKNIJ]

 

Chwilę później wyjaśniło się dziwne zachowanie 26-latka. Policjanci znaleźli przy nim plastikowe pudełko z amfetaminą, zwitek foliowy z marihuaną oraz haszysz. Od mężczyzny pobrano również krew do badań, aby sprawdzić czy w momencie kierowania pojazdem był pod wpływem narkotyków.

 

Jednak to nie wszystko, w miejscu zamieszkania 26-lataka znaleziono także ponad 800 gramów amfetaminy oraz 89 tabletek ekstazy.

 

- Narkotyki i przedmioty służące do popełniania przestępstw zostały zabezpieczone, a podejrzany o ich posiadanie trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz przygotowanie do wprowadzenia ich do obrotu. Sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt - informuje oficer prasowy z KPP w Obornikach.

 

Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.