ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Bardzo dobra informacja dla kierowców. W piątek otwarcie estakady w Poznaniu

› Aktualności ponad rok temu    23.10.2017
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. pozim.pl

Od rana pojawiały się informacje, że w piątek zostanie otwarta nowa nitka estakady katowickiej w Poznaniu, która usprawni ruch na trasie do Środy, Jarocina i dalej do Bytomia.

Radio Poznań podało nieoficjalne info, że ruch ruszy w piątek o godz. 11.00, ale dodawało, że nie potwierdzają tego Poznańskie Inwestycje Miejskie, które twierdziły, że nie mają jeszcze zgody od Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

W końcu wszystkie formalności zostały załatwione i po południu rzecznik wojewody mógł poinformować - Dziś, 23 bm. Wielkopolski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego udzielił pozwolenia na użytkowanie dla południowego wiaduktu drogowego nad ul. Inflancką oraz południowego wiaduktu nad ulicami Chartowo i Żegrze wraz z obustronnymi dojazdami - mówi Tomasz Stube, a wojewoda Zbigniew Hoffman dodaje - To dobra informacja dla wszystkich kierowców. Przyczyni się do upłynnienia ruchu w mieście i z pewnością ułatwi wielu osobom wjazd i wyjazd z Poznania podczas Wszystkich Świętych.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Danielle
ponad rok temu 1
Dziękuję za podzielenie się wiadomościami. To dobra wiadomość. email login: https://emailqna.com/...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji