ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Baseball. Mistrzostwa Europy do lat 18 właśnie się rozpoczęły

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    10.07.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Weronika Skrzypczak/rawicz24.pl

Wielkopolska. Na boisku baseballowym w Miejskiej Górce rozpoczęły się Mistrzostwa Europy do lat 18. W zmaganiach biorą udział zawodnicy z Węgier, Ukrainy, Rosji, Słowenii, Polski oraz Austrii.

 

 

 

Europejskie potyczki rozpoczęły się w poniedziałek, 8 lipca. Przez 5 dni, młodzi baseballiści będą rywalizować, aby w sobotę, 13 lipca zmierzyć się w wielkim finale, który zaplanowano na godz. 14.00 - czytamy na rawicz24.pl. 

Spotkania rozgrywane są codziennie o godz. 10.00, 13.30 oraz 17.00.

W pierwszym dniu mistrzostw swoje mecze rozegrali, m.in. Węgrzy. Ich rywalami byli zawodnicy z Ukrainy, którzy ostatecznie pokonali swoich przeciwników - 15:3.

 

CZYTAJ TAKŻE: 18-latek uszkodził sobie kręgosłup. Jechał bez kasku na quadzie [KLIKNIJ]


Zobacz zdjęcia w naszej galerii! 


Tuż po tym spotkaniu, na boisko wyszly ekipy Rosji i Słowenii. W nim minimalnie lepsi okazali się Słoweńcy, którzy zwyciężyli nad Rosjanami - 9:5.

Niestety, pierwszy dzień nie był szczęśliwy dla Polaków, którzy w ostatnim meczu poniedziałkowych rozgrywek musieli uznać wyższość swoich rywali. Ekipa z Polski uległa Austriakom dość boleśnie, bo aż 12:0.

 

Zobacz wideo poniżej.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!