ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Bez uprawnień i z ponad dwoma promilami alkoholu

› zwielkopolski24› Wielkopolska 9 miesięcy temu    17.10.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Pixabay

Wielkopolska. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Gdyby tego było mało, nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.

 

 

 

W czwartek (10 października) policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu zatrzymali do kontroli drogowej pijanego kierowcę citroena.

 

- Z relacji zgłaszającego wynikało, że jadący przed nim kierowca samochodu osobowego wykonuje nietypowe manewry. Mężczyzna wyraźnie nie dawał sobie rady z prowadzeniem pojazdu i utrzymaniem prawidłowego toru jazdy. Na miejsce został skierowany patrol z Komisariatu Policji w Koźminku. Funkcjonariusze zatrzymali citroena do kontroli drogowej - relacjonuje oficer prasowy asp. Anna Jaworska-Wojnicz z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Jak stracić 60.000 zł w kilka minut? Wystarczy jeden telefon [KLIKNIJ]

 

 

Okazało się, że 58-letni kierowca auta ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna dodatkowo nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.

- Postawa osoby, która zareagowała i poinformowała Oficera Dyżurnego o całej sytuacji zasługuje na szczególne słowa podziękowania. To kolejny przykład braku akceptacji na przypadki łamania prawa przez nieodpowiedzialnych kierowców. Postawa którą zaprezentował świadek tego zdarzenia, zasługuje na słowa uznania i powinna stanowić wzór dla wszystkich - czytamy na oficjalnej stronie kaliskiej policji.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!