ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Bilet na Jarocin Festiwal 2019 gratis do piwa? Nie tylko...

ponad rok temu    10.07.2019
Bartek Nawrocki
komentarzy 18 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. FB/OLX

Jarocin Festiwal 2019. Jarocin. Festiwal. Bilety na Jarocin Festiwal. Karnety na Jarocin Festiwal 2019

 

 

Do Jarocin Festiwal 2019 zostało już tylko kilkadziesiąt godzin. W tym roku impreza została okrojona do dwóch dni i odbędzie się na terenie obiektów Jarocin Sport, przy słynnej już ulicy Maratońskiej. To akurat mogło ucieszyć bywalców rowu [ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ].

 

 

Na ostatniej konferencji prasowej, organizator tegorocznego Jarocina – spółka Jarocińska Agencja Rozwoju – podał, że „do tego momentu sprzedało się 6,6 tys. wejściówek i karnetów jednodniowych. Prezes JAR Robert Cieślak zaznaczył, że lepiej sprzedają się bilety na drugi dzień.

 

 

To nowość, bo przez lata organizatorzy dość skrzętnie ukrywali, również już po festiwalu, jaka była rzeczywista frekwencja i sprzedaż wejściówek. - Organizator zarezerwował około 2 tysięcy biletów i karnetów do tak zwanej sprzedaży własnej. - To jest taka większa sprzedaż dla podmiotów zainteresowanych, czyli spółek komunalnych czy gminy – informował prezes Cieślak.

W tym roku zrezygnowano z pomysłu tańszych wejściówek dla mieszkańców gminy. Kilka lat wcześniej z takiej promocji mogli skorzystać nawet mieszkańcy powiatu. 

 

Wczoraj pisaliśmy o tym, że duża pulę biletów rozdała też spółka Drobud, która wykonuje na terenie miasta sporo inwestycji, w tym jedną z największych - oddany niedawno łącznik z rondem w centrum miasta [ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ]. Wejściówki od Drobudu trafiły „w ramach rekompensaty” do mieszkańców osiedla Kopernika, gdzie od roku trwa wymiana sieci wodno-kanalizacyjnej i związane w tym spore utrudnienia.

- To sztuczne nabijanie frekwencji – oceniali krytycy pomysłu. Sporo osób doceniło jednak gest szefa spółki.

 

 

Z nieoficjalnych informacji wynika, że wejściówki rozdawali też klientom prezesi i pracownicy miejskich spółek w ramach promocji. Taką taktykę stosowano również w latach ubiegłych. Tańsze od oficjalnej dystrybucji karnety można dzisiaj znaleźć bez problemu w znanych portalach aukcyjnych i mediach społecznościowych, na grupach poświęconych sprzedaży.

 

Jeden z naszych czytelników deklaruje, że udało mu się kupić dwudniowy karnet za... 50 zł. Furorę w sieci robi w ostatnich dniach często komentowane ogłoszenie pracownicy jednego ze sklepów spożywczych w Krotoszynie. „Bilety na Jarocin Festiwal gratis przy zakupie jednej skrzynki Lecha Pils” - czytamy w anonsie [ZOBACZ GALERIA].

 

Oficjalny organizator Jarocin Festiwal odcina się od tego kanału dystrybucji. Okazuje się, że biletów w piwnej promocji jest tylko i aż 8.

 

- Szef zakupił bilety dla siebie i dla znajomych ale z powodu rezygnacji znajomych nie weźmie udziału i wpadł na taki pomysł żeby zrobić promocje z biletami – tłumaczy nam obsługa sklepu. Bilety wciąż są dostępne. Wystarczy kupić skrzynkę piwa za... mniej niż 50 zł.

A Wy kupiliście już karnet na Jarocin Festiwal?

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

Jarocin Festiwal 2019

Czy chcialbyś dostać za darmo bilet na Jarocin Festiwal 2019?

ankieta dodana 09.07.2019, ilość wszystkich głosów: 422
Tak
61%
Nie
27%
Nie interesuje mnie to
13%

Powiązane

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (22)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ AA
ponad rok temu 22
Witam. Jestem zażenowany tegorocznym festiwalem. Dwa dni słuchanie tych samych zespołów i tych samych piosenek, festyn, który z festiwalem nie ma nic wspólnego. Rozdawnictwo biletów, a co z tymi co bilety kupili? Jak robić festyn dla mieszkańców to dla wszystkich na równych warunkach. Jedyny pozytyw to nagłośnienie i scena, za to ukłon.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bożena
ponad rok temu ocena: 100%  21
Za darmo bym nie chciała.... Przecież to się nawet nie powinno nazywać festiwalem... żenua
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Geniusz Kaźmierczaka
ponad rok temu ocena: 91%  20
Tak jak za pewnym vickiem nie przepadam, tak trzeba oddać, że zrobił festiwal za grosze, a frekwencja jakaś była. Dzisiaj prawie 3mln wpompowane w imprezę i mamy ogólnopolski hejt i ludzi nie podejrzewam, żeby zjawiło się nie wiadomo ilu. Gdyby nie darmowe bilety to mogłoby się okazać, że Pawlicki robiąc imprezę KILKANAŚCIE razy droższą od Kaźmierczaka ukulał taki sam wpływ z niej. Miała być promocja miasta, ale powiedzmy sobie szczerze, że TVP Kultura ma niższe zasięgi niż średniej klasy youtuber. Robert zrobił bardzo tanio średni festiwal ze średnią frekwencją. Pawlicki zrobił, wszystko na to wskazuje bardzo średni festiwal, ze średnią frekwencją za GIGANTYCZNĄ kasę. Wnioski? Już lepiej nie przepłacać...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Matematyka rulez
ponad rok temu ocena: 100%  19
A ja z innej beczki. 20% z 300 tysięcy złotych, a 20% z 3 milionów. I tu i tu 20%. Matematyka jest fascynująca. Pozdrawiam Procenta.
~ jupi
ponad rok temu ocena: 90%  18
Oboje dołożyli się do upadku tego festiwalu....
~ 2035
ponad rok temu ocena: 93%  17
Możemy pożartować i się pośmiać, ale sprawa biletów festiwalowych to jest bardzo poważny wątek dotyczący gminy. Myślę, że ktoś doprowadzi do wnikliwej kontroli. Może by trzeba sprawdzić począwszy od drukarni poprzez gminę, spółki gminne i firmy rozdające bilety jako gratisy..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Skazany za ...
ponad rok temu ocena: 86%  16
Każdy kto przyjdzie do mnie z otwartą kopertą dostaje bilet gratis !!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Żelowany Złomiarz
ponad rok temu ocena: 100%  15
Koperta może być zamknięta. Otworzę osobiście.
~ Donald
ponad rok temu ocena: 100%  14
Dzisiaj od 20 do 21 do kazdego powiekszonego mc zestawu karnet dwudniowy gratis...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
ponad rok temu ocena: 100%  13
Czy posiadacze darmowych biletów wejdą do strefy VIP, czy będą musieli obcować ze zwykłymi uczestnikami którzy kupili bilety?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lucky
ponad rok temu ocena: 30%  12
Lubie punka więc byłem na Wieży Rocka i Gardłorykach, lubię Tabu będę na festiwalu... Mam w d... ile będzie osób, czy pokaże to telewizja. Jak się komuś nie podoba niech siedzi w domu i nie marudzi... Najłatwiej krytykować... "a krytykanctwo i żółć to złe nawyki"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kelner to do Ciebie
ponad rok temu ocena: 94%  11
Lucky to Kelner. Cuchnie wazeliną.
~ 1722
ponad rok temu ocena: 90%  10
Pewnie masz miejsce zarezerwowane dla WIP..
~ smutny jarociniak
ponad rok temu ocena: 94%  9
Władze Jarocinina doprowadził festiwal do żenującej farsy, wpakowano kupę kasy w mierne wydarzenie i oszukano społeczeństwo w temacie transmisji telewizyjnej jak długo jeszcze jarociniacy dadzą się tak poniewierać ??, jak długo dadzą robić z siebie baranów i idiotów??? Ta finansowa ustaawka zwana festiwalem nadaje się do CBA i prokuratury...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaaa
ponad rok temu ocena: 100%  8
Zadanie dla radnych opozycji! Sprawdzić cały ten "festiwal ".
~ Kate
ponad rok temu ocena: 100%  7
Taaa szef zakupił za 0,00
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zuza
ponad rok temu ocena: 100%  6
Dziura w drodze przed moim domem. Droga gminna. Gdzie w ramach rekompensaty mam odebrać darmowy karnet?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ notak
ponad rok temu ocena: 88%  5
Ale żenada...szkoda tylko, że znowu za kasę mieszkańców. Można było zrobić tańszy i lepszy festiwal z Go Ahead.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ania
ponad rok temu 4
do Jarociniani może i nie....aleza ile poszedł...:P
~ Jarocinianin
ponad rok temu ocena: 80%  3
Go Ahead nie istnieje!
~ 1326
ponad rok temu ocena: 95%  2
Pewnie jutro przeczytam, że bilety rozdają panie stojące przy drogach..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
ponad rok temu ocena: 100%  1
Albo policja zamiast mandatów