ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Bójka nastolatków. W czterech zaatakowali jednego

› zwielkopolski24› Wielkopolska 10 miesięcy temu    17.12.2019
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Rawicz

Rozpoczęło się od nieporozumienia pomiędzy dwoma 18-latkami. Mieli porozmawiać w ustronnym miejscu, by wyjaśnić wcześniejsze zajście. Zamiast ugody, były ciosy pięściami i kopnięcia.

 

 

 

Inspiratorem najstarszy z rawiczan


Zdaniem policji, inicjatorem zajścia był 18-latek z Rawicza - czytamy na rawicz24.pl. 

 

- To on umówił się z pokrzywdzonym na rozmowę, która rzekomo miała prowadzić do wyśnienia wcześniejszego konfliktu, jaki był pomiędzy nimi. Podjechał po niego autem, mieli porozmawiać w ustronnym miejscu. Sprawca zaproponował rejon ul. Armii Krajowej - relacjonuje asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu. 


Do ugody nie doszło


Plan inicjatora był zupełnie inny. - Wcześniej namówił swoich kolegów, pozostałych sprawców, aby czekali na niego i zwabionego 18-latka we wskazanym miejscu. Tam, na umówiony znak, podbiegli do nich trzej pozostali sprawcy. Razem zaczęli bić i kopać 18-latka - opisuje policjantka.

 

CZYTAJ TAKŻE: Zabezpieczyli destylarnie i ponad 320 litrów nielegalnego spirytusu [FOTO][KLIKNIJ]


Pobity wrócił do domu


Opowiedział bliskim, co się stało. - Trafił do szpitala na obdukcję, na szczęście okazało się, że obrażenia ciała są powierzchowne. Jednocześnie, zawiadomiono policję - dopowiada asp. sztab. Beata Jarczewska.

Sprawcy zostali zatrzymani


15- i 16-latek staną przed sądem rodzinnym. Pozostali dwaj odpowiedzą przed sądem dla dorosłych. - Prokurator zastosował wobec nich policyjny dozór. 18-latek usłyszał również zarzut z art. 191 kodeksu karnego - zmuszania do określonego zachowania. Groził pokrzywdzonemu, że jeżeli zgłosi się na policję, będzie tego mocno żałował. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności - podsumowuje policjantka.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ hah
10 miesięcy temu ocena: 100%  1
zawsze sie zastanawiam, jak wielka pizda trzeba byc zeby wlatywac w kilku na jednego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji