ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Był nerwowy, dziwnie się zachowywał. Policjanci nabrali podejrzeń...

› zwielkopolski24› Wielkopolska 11 miesięcy temu    11.09.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. fotolia.pl

Wielkopolska. Zatrzymany do kontroli drogowej zachowywał się bardzo nerwowo i nienaturalnie. Tym bardziej zwrócił na siebie uwagę policjantów. Okazało się, że był pod wpływem – i to nie alkoholu... 

 

 

 

 

 

W niedzielę około godziny 23.00 na ul. Szosa Jaraczewska w Borku Wielkopolskim policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego citroenem 25-letniego mieszkańca pow. jarocińskiego - poinformował portal gostynska.pl. 

 

- W trakcie kontroli zachowywał się bardzo nerwowo i nienaturalnie, co wzbudziło podejrzenia policjantów. W związku z tym dokonali kontroli przedmiotów posiadanych przez tego mężczyznę. Ujawnili posiadanie narkotyków – mówi asp. sztab. Monika Curyk, zastępca rzecznika prasowego gostyńskiej komendy policji.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: GIF wycofał z obrotu popularny syrop dla dzieci. Sprawdź, czy nie masz go w domu [KLIKNIJ]

 

25-latek miał przy sobie blisko 6,5 grama marihuany i prawie 5 gram amfetaminy. Kierowcę poddano kontroli trzeźwości, która nic nie wykazała. Policjanci wykonali też narkotest, który z kolei wykazał zawartość i amfetaminy, i marihuany. Mężczyznę zatrzymano, zostało mu też zatrzymane prawo jazdy.

 

 

- Usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli chodzi o kierowanie pod działaniem narkotyków, to pobrano krew do badań, która zostanie przeanalizowana i dopiero wtedy będzie mógł usłyszeć kolejny zarzut, za który grozi do dwóch lat pozbawienia wolności – wyjaśnia asp. sztab. Monika Curyk.

 

 

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ fdw
11 miesięcy temu ocena: 33%  1
pewnie policja była nacpana a teraz wrabiaja biednego chłopaka to gostynska policja kłamie jebac ich
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji