ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Byli nietrzeźwi, chcieli wyrównać rachunki. "Uderzali i kopali po całym ciele"

› zwielkopolski24› Wielkopolska 22 dni temu    7.09.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Wielkopolska. Odgłos awantury u 50-letniego sąsiada usłyszała rawiczanka. Kobieta wezwała policję - czytamy na rawicz24.pl. 

 

 

 

Do interwencji funkcjonariuszy doszło w poniedziałek wieczorem.

 

- Policjanci zastali właściciela lokalu i dwóch mężczyzn 39- i 44-latka, którzy pobili gospodarza. Według ustaleń, sprawcy uderzali i kopali po całym ciele pokrzywdzonego, bo ten wcześniej ich zdenerwował. Tak chcieli wyrównać rachunki. Wszyscy uczestnicy byli nietrzeźwi - opisuje asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Rawiczu.

 

Agresorzy zostali zatrzymani. Jak ustalono, wieczorna awantura nie była jedyna. Tego samego dnia, przed południem, 50-latek został zaatakowany przez tych samych napastników przy ul. Kopernika. - Pokrzywdzony doznał ogólnych potłuczeń i zasinień ciała - dodaje policjantka.

 

CZYTAJ TAKŻE: Chciał przejechać funkcjonariusza. Chwilę później uderzył policjantkę drzwiami [KLIKNIJ]

 

Obaj sprawcy byli dobrze znani funkcjonariuszom. Jak informuje policja, 44-latek ma na swoim koncie długą listę przestępstw. Wobec mężczyzn zastosowano dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Usłyszeli zarzuty pobicia, za które grozi do 3 lat więzienia - podsumowuje Beata Jarczewska.

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.