ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Ciężarówka uderzyła w osobówkę, a następnie w pieszych. Nie żyje kobieta [FOTO]

› zwielkopolski24› Wielkopolska 8 miesięcy temu    27.09.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Komenda Powiatowa Policji w Kościanie

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Chodzieży. Tragiczny wypadek na drodze. Nie żyje kobieta, a cztery osoby trafiły do szpitala.

 

 

 

Wczoraj (26 września) w miejscowości Podanin (powiat chodzieski) na trasie drogi krajowej numer 11 na prostym odcinku drogi doszło do śmiertelnego wypadku.

 

 

- Kierujący samochodem ciężarowym na przejściu dla pieszych najprawdopodobniej najpierw uderzył w stojący przed przejściem samochód marki Hyundai, a następnie w przechodzące przez jezdnię dwie piesze, prowadzące rowery - informuje asp. Karolina Smardz-Dymek, oficer prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży.

 

CZYTAJ TAKŻE: Wjechali skuterem pod pociąg. Jedna osoba nie żyje [KLIKNIJ]

 

W wyniku zderzenia, jedna z kobiet zginęła na miejscu. Druga trafiła do szpitala, podobnie jak dwie osoby z samochodu osobowego oraz kierowca ciężarówki.

 

Po badaniach wszystkie osoby z wyjątkiem kierowcy ciężarówki zostały zwolnione do domu. Mężczyzna został zatrzymany do sprawy.

 

Ruch na tym odcinku drogi był przez kilka godzin całkowicie zablokowany. Okoliczności tego wypadku będą wyjaśniane pod nadzorem prokuratora. ZOBACZ ZDJĘCIA W NASZEJ GALERII. 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    Możliwość komentowania została wyłączona.