ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Czołówka dwóch ciężarówek zablokowała drogę

› Aktualności ponad rok temu    10.11.2017
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. infostrow.pl

Dwie ciężarówki czołowo zderzyły się w Odolanowie (powiat ostrowski). Na szczęście mimo groźnej sytuacji nikomu nic się nie stało

W przeddzień święta niepodległości około godz. 12.00 na ulicy Krotoszyńskiej w Odolanowie kierowcy dwóch ciężarówek z hukiem „postanowili uczcić święto”.

Informację o zdarzeniu przesłał portalowi czytelnik infostrow,pl. - Wygląda na to, że kierowca czerwonej ciężarówki jechał za szybko i nie wyrobił zakrętu, co doprowadziło do zderzenia czołowego. Policja zorganizowała objazd – informuje Piotr. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że zawinił kierowca ciężarowego renault.

– 48-latek zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z ciężarowym mercedesem, którym kierował 23-letni mężczyzna. Nikomu nic się nie stało, obaj uczestnicy byli trzeźwi. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową – mówi st. sierż. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy ostrowskiej policji.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!