ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Czy Blaze Of Perdition zagra na Black Waves Fest?

› Aktualności› Wydarzenia 9 miesięcy temu    11.10.2019
Karina Muszalska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Filip Fajfer

Już jutro ze sceny JOK Jarocin zabrzmią ciężkie dźwięki zespołów grających na IV Black Waves Fest. Zagra sześć kapel: Rosk, Tarpan, Blaze Of Perdition, Planet Hell Thaw i Vishurddha.

 

 

W tym roku poszerzono formułę festiwalu o imprezy okołofestiwalowe. Pisaliśmy TUTAJ.

 

 

Niewątpliwie ciekawą imprezą w ramach czwartej edycji Black Waves Fest będzie debata o dość zaskakującym temacie – „Metal dla zgredów czy dla hipsterów”. Uczestnikami dyskusji będą: się Łukasz Orbitowski - pisarz, eseista, promotor metalu w mainsteamie popkultury, Zofia "Wielebna" Fraś z Obscure Sphinx, Leszek Gnoiński, znakomity dziennikarz, autor książek muzycznych, twórca filmów dokumentalnych, Cyprian Łakomy, rock'n'rollowiec i śmierćmetalowiec z In Twilights Embrace. A do tego - last but not least - Krzysztof Prosiak Owedyk, twórca kultowego komiksu "Będziesz smażyć się w piekle". Całość poprowadzi Krzysztof Wołodźko.

 

 

Orgaznizatorzy zapowiedzieli że debata "Metal dla zgredów czy dla hipsterów", bedzie transmitowana na żywo na YouTube i profilu facebookowym.

 

Na pewno fani Blaze Of Perdition poczuli niepokój, kiedy okazało się, że perkusista zespołu wystawił na swoim profilu facebookowym zdjęcie z ręką w gipsie. Obawy rozwiał gitarzysta zespołu Łukasz „93” Barański, który opublikował oświadczenie:

 

 

Z powodu wypadku naszego perkusisty DQ, w zastępstwie zagra były członek zespołu - Vizun. Czas rekonwalescencji uniemożliwia nam zagranie na BWF w oryginalnym składzie, niemniej jednak kto widział nas w poprzednim składzie na żywo, wie że z obecnym zastępstwem nie zawiedziemy Waszych oczekiwań. DQ życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a z Wami widzimy się już w tę sobotę.

 

 

 

Lineup

 

Bilety w cenie 45 zł do kupienia jeszcze tylko dzisiaj w Spichlerzu Polskiego Rocka lub JOK-u w Jarocinie oraz na stronie www.sklep.blackwavesfest.pl oraz www.kupbilecik.pl. Już jutro wejściówka na koncert będzie kosztować 60 zł.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
9 miesięcy temu ocena: 0%  1
W innym rytmie bez ciężkich dźwięków 2019 K-POP World Festival https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji