ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Dni Miejskiej Górki z Rafałem Brzozowskim. Zobacz zdjęcia

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    9.07.2017
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Joanna Miśkowiak

Występ Rafała Brzozowskiego był największą atrakcją Dni Miejskiej Górki (powiat rawicki). Koncert artysty oklaskiwały tłumy ludzi.

Mimo niepewnej aury miejski stadion wypełnił się. Impreza rozpoczęła się od występów artystycznych placówek oświatowych z całej gminy oraz pokazów tanecznych.

Zaprezentował się węgierski zespół Ezust Kukapu z zaprzyjaźnionej gminy Ábrahámhegy, a także skrzypaczka Agnes Violin, czyli Agnieszki Flis, która zagrała nie tylko swoje utwory, ale także bardzo popularne przeboje muzyki pop.

Najliczniejszą grupę widzów zgromadził jednak koncert Rafała Brzozowskiego. Choć jego występ rozpoczął się godzinę później niż planowano, bardzo się publiczności podobał. Piosenkarz nawiązał bardzo dobry kontakt z publicznością, która chętnie z nim śpiewała i tańczyła. Brzozowski zaśpiewał swoje najbardziej znane utwory, a jeden z utworów zadedykował zmarłemu niedawno Zbigniewowi Wodeckiemu.

Po koncercie muzyk chętnie fotografował się z fanami i rozdawał autografy.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    Możliwość komentowania została wyłączona.