ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Do świąt popularne markety będą czynne całodobowo

› zwielkopolski24› Wielkopolska miesiąc temu    8.04.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 6 / 33%
A A A

W związku z nowymi zmianami ogłoszonymi przez polski rząd w odniesieniu do stanu epidemii, władze niektórych sieci handlowych zdecydowały się zmienić godziny funkcjonowania swoich sklepów.

 

 

Już w zeszłym tygodniu godziny otwarcia zmieniły Biedronka i Lidl - markety były czynne od 6.00 do 24.00.

 

- Wszystko po to, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych - czytamy w komunikacie prasowym Biedronki.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Trafiła do szpitala z objawami zawału. Okazało się, że ma koronawirusa [KLIKNIJ]

 

Natomiast w tygodniu przedświątecznym popularne dyskonty zaczęły działać całodobowo. Już od poniedziałku, 6 kwietnia czynne przez 24 godziny są niektóre sklepy Lidl - jedyny w naszym powiecie dyskont tej niemieckiej sieci rozpocznie pracę przez całą dobę od środy, 8 kwietnia. Z kolei od dziś w tym wymiarze godzinowym, aż do piątku 10 kwietnia zaczyna działać Biedronka.

- Naszym zobowiązaniem wobec polskich klientów jest to, by umożliwić im zakup produktów spożywczych, nawet w tych szczególnych okolicznościach. Jednocześnie jesteśmy świadomi celów i znaczenia nowych regulacji i robimy wszystko co konieczne, by Biedronka była miejscem bezpiecznym dla klientów i pracowników. Dlatego uwzględniając nowe zarządzenia, wydłużamy godziny pracy sklepów, by móc obsłużyć wszystkich klientów, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i komfort - mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci.

 

 

+ 2 głosów: 6 (33%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.