ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Dobrowolnie poddał się karze. Zmarł podczas rozprawy

› zwielkopolski24› Wielkopolska 11 miesięcy temu    9.09.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Kalisz112

Wielkopolska. Tragedia podczas rozprawy. W sądzie zmarł 59-letni mężczyzna, który dobrowolnie poddał się karze.

 

 

 

 

Został oskarżony o nielegalne składowanie odpadów i chciał dobrowolnie się poddać karze. Niestety podczas rozprawy sądowej doszło do tragedii.

 

Dzisiaj rano (9 września, poniedziałek) w Sądzie Okręgowym w Kaliszu odbyła się rozprawa dotycząca sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób przez nielegalne składowanie odpadów.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Niecierpliwy pasażer wybił szybę i wyszedł z autobusu [KLIKNIJ]

 

 

– Był wniosek o dobrowolne poddanie się karze przez oskarżonego, jednak w trakcie mężczyzna zasłabł – wyjaśnia dla portalu faktykaliskie.pl Edyta Janiszewska, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Kaliszu.

 

Ratownicy podjęli reanimację mężczyzny, która trwała około 1,5 godziny. Niestety pomimo szybkiej interwencji, 59-latka nie udało się uratować.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Olek-paragraf
11 miesięcy temu ocena: 80%  2
Jak to ratownicy podjęli reanimację mężczyzny. A sąd zanim przyjechał zespół ratownictwa co robił? Składać zawiadomienie do prokuratury czy sąd nie popełnił przestępstwa stypizowanego w Art 162 § 1 KK Art. 162. § 1. Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bibi
11 miesięcy temu 1
Zgadzam się. Powinni mu zarzuty postawić i wszystkim zebranym którzy się tam znajdowali za nie udzielenie pomocy. Facet może by jeszcze żył 4 złote minuty żeby dotlenic mózg.