ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Dokonał zatrzymania pijanego… wcześniej sam został skazany za to samo

› zwielkopolski24 2 miesiące temu    29.06.2020
Kuba Piotrowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Książ Wielkopolski. Dokonał zatrzymania pijanego … wcześniej sam został skazany za to samo.


 

 

 

Do niecodziennej sytuacji doszło w wiosce w gminie Książ Wielkopolski. 28 czerwca 34 – letni mieszkaniec gminy Książ Wielkopolski zabrał kluczyki od auta pijanemu 58 latkowi z gminy Śrem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że 34-latek był poszukiwany przez sąd, gdyż nie stawił się do odbycia kary więzienia … za jazdę po pijanemu.


 

- Sprawą zajęli się policjanci drogówki. Okazało się, że kierujący VW Passatem, 58-letni mieszkaniec gminy Śrem, był tak upojony alkoholem, że badanie stanu trzeźwości na miejscu było niemożliwe. Po przewiezieniu do Komendy 58-latek miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie. Skrajnie nieodpowiedzialny kierowca trafił do policyjnego aresztu – informuje Ewa Kasińska z Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

 

 

Pomimo wzorowej postawy obywatelskiej 34-latek też został zatrzymany i trafił do Aresztu Śledczego w Poznaniu i będzie musiał za swoje poprzednie czyny odpokutować półrocznym pobytem w więzieniu (taki otrzymał wyrok). Z kolei 58-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie stanie przed sądem.


 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.