ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Ford dachował w rowie. Za kierownicą pijany 16-latek

› zwielkopolski24› Wielkopolska miesiąc temu    8.07.2020
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum Życie Gostynia

Wielkopolska. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę osobówki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że za kierownicą siedział... 16-latek.

 

 

 

W niedzielę (5 lipca) policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu około godziny 22.00 otrzymali informacje o kolizji drogowej na terenie gminy Blizanów. Na miejscu dowiedzieli się, że samochód osobowy marki Ford dachował w przydrożnym rowie.

Z relacji policji wynika, że przyczyną była nadmierna prędkość. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

 

CZYTAJ TAKŻE:25-latek kradł paliwo z ciężarówek. Wypompował ponad 600 litrów [KLIKNIJ]

 

Okazało się jednak, że za kierownicą osobowego forda siedział 16-latek, a na miejscu obok jego o rok starszy kolega. Dodatkowo nastolatek kierujący samochodem miał w organizmie promil alkoholu.

 

Młody mężczyzna odpowie za swoje czyny przed sądem. Policja ustala również, w jaki sposób wszedł w posiadanie auta.

 

Wakacyjny odpoczynek to dla dzieci i młodzieży okres większej swobody, wolności, poczucia nieskrępowania obowiązkami szkolnymi i niestety często czas wolny od nadzoru dorosłych i od odpowiedzialności. A dla dorosłych? Dla tych, którzy są rodzicami czy opiekunami, powinien to być okres zwiększonej koncentracji na dziecku – jego zainteresowaniach, sposobie spędzania wolnego czasu. Bo czy wiesz gdzie jest i co robi teraz Twoje dziecko? Z kim teraz przebywa? - ostrzega policja.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.