ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Hodował marihuanę w szafie, a nasiona trzymał w lodówce. Grozi mu do 10 lat więzienia

› zwielkopolski24› Wielkopolska miesiąc temu    29.05.2020
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP w Ostrowie Wielkopolskim

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi. Zatrzymano 28-latka.

 

 

 

Funkcjonariusze policji z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali 28-latka, który nielegalnie uprawiał konopie. Mężczyzna posiadał również znaczne ilości narkotyków.

 

- Funkcjonariusze sprawdzając mieszkanie, dotarli do pokoju zajmowanego przez zatrzymanego. Tam okazało się, że mężczyzna w szafie odzieżowej hodował 8 krzewów konopi - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

 

CZYTAJ TAKŻE: Nożownik zaatakował dwie osoby. Grozi mu do 20 lat więzienia [KLIKNIJ]

 

Oprócz tego w mieszkaniu znajdował się również namiot, który został ukryty w zabudowie meblowej. Tam policjanci znaleźli następne 5 sztuk rośliny. W szafie o raz namiocie było zamontowane specjalnie oświetlenie oraz system nawiewu. Łącznie zabezpieczono kilkanaście krzewów oraz ponad pół kilograma suszu. Do tego w ręce policji wpadł sprzęt służący do hodowania oraz dystrybucji nielegalnych substancji (waga elektroniczna, wentylatory, lampy oraz młynki).

 

Gdyby tego było mało, w lodówce znaleziono nasiona konopi. Mężczyzna trafił do aresztu. Za uprawę i posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.