ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Jarocin Festiwal 2018. Ogłoszono kolejnych wykonawców. Tym razem, to nie rap

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    4.04.2018
komentarzy 15 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora JF 2018

Jarocin Festiwal 2018. Jarocin 2018. Festiwal w Jarocinie 2018. Zagrają na JF 2018

 

Organizatorzy festiwalu ujawniają kolejny zestaw wykonawców tegorocznego JF 2018.

Tym razem to Haydamaky i Stasiuk, Trupa Trupa oraz Świetliki. Dwóch pierwszych wykonawców w Jarocinie zadebiutuje.

Uczysz się w Jarocinie? ZOBACZ specjalną promocję na karnety [TUTAJ]

Haydamaky wraz ze Stasiukiem wzięli na warsztat dzieła polskiego wieszcza. Projekt ten ukazał się pod koniec stycznia 2018r. i zebrał wiele pozytywnych recenzji. Połączenie ukraińskiej formacji rockowo-folkowej, debiutu wokalnego Andrzeja Stasiuka i trzynastozgłoskowiec Mickiewicza. Na albumie znajdują się w większości sonety pochodzące ze zbioru „Sonety krymskie”, ale jest też „Reduta Ordona”, fragmenty z „Dziadów” czy „Konrada Wallenroda” oraz „Liryki lozańskie”.

Trupa Trupa to Grzegorz Kwiatkowski, Tomek Pawluczuk, Wojtek Juchniewicz i Rafał Wojczal. Zespół współpracuje z brytyjską wytwórnią Blue Tapes and X-Ray Records oraz z francuską Ici d'ailleurs. W 2015 wydali dobrze przyjętą przez polską i zagraniczą krytykę płytę „Headache”. Album „Jolly New Songs” został uznany za jedno z najważniejszych wydawnictw 2017 roku.

Uczysz się w Jarocinie? ZOBACZ specjalną promocję na karnety [TUTAJ]

Kolejny polski pisarz w składzie Jarocin Festiwal – Marcin Świetlicki z grupą Świetliki. Mówią, że to zespół z najlepszymi tekstami w Polsce. W zeszłym roku obchodzili 25 lat działalności. Ostatni album zespołu, zatytułowany „Sromota” ukazał się w 2013r., po długiej, trwającej 8 lat przerwie i od razu został dobrze przyjęty przez fanów ich muzyki.

Festiwal w Jarocinie odbędzie się w dniach 13-15 lipca 2018 r. Dotąd ogłoszeni Artyści: Wojtek Mazolewski, Pussy Riot, Public Image Ltd, Kortez, Hańba!, BISZ & B.O.K, KęKę, Quebonafide, Pablopavo i Ludziki, Coma, Marek Dyjak, Daria Zawiałow, The Dumplings, BOKKA, Entropia, ROGI, In Twilight's Embrace, Lovte, Obsidian Mantra.

[ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ]

Karnety do nabycia [TUTAJ]

Uczysz się w Jarocinie? ZOBACZ specjalną promocję na karnety [TUTAJ]

Haydamaky i Stasiuk

 

Trupa Trupa

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (15)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  Możliwość komentowania została wyłączona.
  ~ rockman
  ponad rok temu ocena: 100%  15
  Nic kompletnie nic. Trzeba po prostu zaplanować 16 czerwca i 30 czerwca i jechać na Wieżę Rocka w Żerkowie i na Gardłoryki w Nowym Mieście. Za darmo i to są prawdziwe rockowe festiwale. Rezygnuję z festynu w Jarocinie i jadę na festiwale rockowe. Nic więcej nie zostało.
  ~ sacrum
  ponad rok temu ocena: 67%  14
  a zagraniczne gwiazdy? czekam na Nightwish
  ~ fuks
  ponad rok temu ocena: 100%  13
  już lepsze klimaty na wiankach w Nowej Wsi nad Prosną a Koźmin też potrafi zabłysnąć
  ~ Tom lee
  ponad rok temu ocena: 100%  12
  Totalne dno sprzedaż karnetów nie idzie to młodzież szkolną zachecają Gwiazdy to juz lepsze zespoły grają w spichleżu .Wydaje mi się ze po tym roku festiwal w jarocinie zniknie
  ~ jacekpl
  ponad rok temu 11
  troche blusowo poszło https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?...
  ~ Art
  ponad rok temu ocena: 96%  10
  Czy wam organizatorzy nie wstyd ogłaszać te nowe "gwiazdy"?
  ~ do pospólstwa
  ponad rok temu ocena: 36%  9
  No cóż zrobić małomiasteczkowi wielbiciele rocka i disco polo - Roling Stonsi do Jarocina nie przyjadą . Cieszcie się więc z tego co wam się oferuje .
  ~ Uprawiacz marchewki do palanta
  ponad rok temu ocena: 6%  8
  Ciesz się palancie tym co ci miasto oferuje a burmistrza Kaźmierczaka całuj po rękach za to że możesz ładnej muzyczki posłuchać na rynku i w parku .I na hamaczku się pobujać i loda zjeśc przy okazji .
  ~ do palanta
  ponad rok temu ocena: 96%  7
  Rolling Stonsi na pewno nie przyjadą ale byli np Suede, Mark Ramone, Suicidal Tendencies, Slayer czy Therapy i wielu innych, ten festiwal z każdym rokiem schodzi na psy. Jeżeli ciebie zadowalają kapele z trzeciej ligi które przez organizatorów są nazywane gwiazdami to lepiej zacznij uprawiać marchewkę...
  ~ Ricotta
  ponad rok temu ocena: 19%  6
  Wszystkim niezadowolonym proponuję, założyć luźniejsze majty i zawsze macie do wyboru jeszcze Disco z pola.... Jedźcie i wytańczcie swoje żale w rytmie muzyki Martyniuka i Sławomira... hahahahahahahah
  ~ Omorp
  ponad rok temu ocena: 93%  5
  Lepiej niż w zeszłym roku,ale to nie było trudne do osiągnięcia. Poziom nadal niezadowalający,szkoda czasu. Są ciekawsze festiwale od tych "dni miasta". Tylko proszę już więcej nie wycierać sobie ..... historią i tradycjami tego festiwalu. Nie te czasy,okoliczności,ludzie,organizatorzy... Nie wystarczy tu mieszkać Panie Mops,niech się Pan nie ośmiesza więcej.
  ~ JF
  ponad rok temu ocena: 91%  4
  Tego festiwalem nawet nie można nazwać, co za ignorancja tradycji.
  ~ Dżimol
  ponad rok temu ocena: 19%  3
  Ja jestem zadowolony - to moje klimaty :)
  ~ Wtreq
  ponad rok temu ocena: 79%  2
  Trudno,co zrobić...
  ~ zyga
  ponad rok temu ocena: 81%  1
  Cały czas potężne ciosy w wątrobę i potylice