ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Jarocin Festiwal 2018. Pierwsze podsumowania i rozliczenia

› Aktualności ponad rok temu    24.07.2018
Anna Konieczna
komentarzy 30 ocen 8 / 25%
A A A

Ile biletów sprzedano, ilu było uczestników, jakie były koszty tegorocznego Jarocin Festiwalu - o taką informację poprosiliśmy organizatorów imprezy. Co przeczytaliśmy w odpowiedzi?

 

 

„Ostateczne i szczegółowe dane sprzedażowe będą znane w pierwszych dniach sierpnia, bo wtedy nastąpi rozliczenie się firmy sprzedającej bilety z muzeum” - czytamy w mailu przesłanym przez wiceburmistrza Roberta Kaźmierczaka.

 

ZDJĘCIA Z JAROCIN FESTIWAL 2018 - ZOBACZ TUTAJ

Dalej wiceburmistrz wylicza: „Na dziś wiemy, że na podstawie wydanych opasek na pewno karnety i bilety jednodniowe posiadało nieco ponad 5,5 tysiąca osób. Do tej liczby należy doliczyć niecałe 1,5 tysiąca wejściówek w ramach umów (bartery, konkursy, wykonawcy i ich goście).”

 

Z informacji Roberta Kaźmierczaka wynika, że „łącznie w biletowanych wydarzeniach uczestniczyło ok. 7 tysięcy osób, a w wydarzeniach niebiletowanych wzięło udział przez trzy dni ok. 1,5 tysięcy osób”.

 

Muzeum Regionalne w Jarocinie na organizację festiwalu otrzymało dotację z budżetu gminy w wysokości 350 tys. zł, a Publiczna Biblioteka Miasta i Gminy Jarocin 200 tys. zł.

PODSUMOWANIE WIDEO Jarocin Festiwal 2018 - ZOBACZ PONIŻEJ

Jeśli chodzi o koszty tegorocznej imprezy będą one znane - jak twierdzi wiceburmistrz Kaźmierczak - „w listopadzie lub w grudniu - po ostatnich rozliczeniach podatku VAT”.

 

ZDJĘCIA Z JAROCIN FESTIWAL 2018 - ZOBACZ TUTAJ

 

PODSUMOWANIE WIDEO Jarocin Festiwal 2018 - ZOBACZ PONIŻEJ

 

Powiązane

+ 2 głosów: 8 (25%) 6 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (30)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ 23is-back
miesiąc temu 30
https://23is-back.com/...
~ Useless Web
2 miesiące temu 29
Useless Web https://uselesslyweb.com/... Useless Web [url=https://uselesslyweb.com/]Useless Web[/url]
~ Danuta 150.000,00 na 3 etatach
ponad rok temu ocena: 100%  28
Kazimierczak to co z tym radnym Śledzianowskim? Zwijał kabelki? Płacili mu z publicznych? Wolontariat?
~ Nikt
ponad rok temu ocena: 100%  27
Przecież liczba uczestników jest dawno powinna być znana. Nieładnie tak publicznie pływać. Uczestnicy wiedzą, że statystyki są podkręcone. Nie wierzę w te liczby. Za głośno niektórzy po porażce narzekali przy %. Ściany mają uszy.
~ Michał
ponad rok temu ocena: 100%  26
Przecież nikt nie powie że są na minusie bo by ich tam zjedli. Moje zdanie jest takie. Jak z festiwalu punkowego i rockowego chca zrobic festyn to musza sie liczyc z tym ze wplywy z biletow beda uciekac. Jeżeli ktoś chce zrobić festiwal punkowy i hiphopowy to może warto pomyśleć o zrobieniu dwóch oddzielnych np w następujących po sobie weekendach? Na jednej zbudowanej infrastrukturze można takie coś zgrać. Mieszanie stylów raczej nie odbije się dobrze na frekwencji stałych bywalcow.
~ naiwni wyborcy ZJ
ponad rok temu ocena: 100%  25
Na pewno zarobiliśmy :-))))
~ FMR
ponad rok temu ocena: 100%  24
Kaźmierczak i Pawlicki zachowują się identycznie jak łby z PISu - to co oni powiedzą i wymyśla to jest najważniejsze i jedynie prawdziwe. Najgorsze jest to że mają innych ludzi za idiotów i debili którzy nic nie wiedzą na niczym się nie znają i nigdzie nie byli....a jest dokładnie odwrotnie....mam nadzieje ze kiedyś się o swojej ignorancji i bucie przekonają
~ anna
ponad rok temu ocena: 100%  23
Przyjdzie czas ze ani Pawlickiego ani Kazmierczaka nikt o nich nie wspomni takie jest zycie pojda w zapomnieie
~ r
ponad rok temu ocena: 100%  22
ludzie powinni na nich nie zagłosowac, to w koncu pokaza, ze nie są głupsi, a tak to widziały gały co brały
~ fanatyk ZJ
ponad rok temu ocena: 100%  21
Nie dziwię się, że ludzi mają za idiotów, skoro ci ludzie im uwierzyli i na nich zagłosowali. Logiczne co ?????
~ Prawda:)
ponad rok temu ocena: 100%  20
Czy Wy naprawde macie ludzi za idiotow? Kto uwierzy w te liczbe!!! Bylem widzialem wszystkie festiwale od 2005 r. W tym bylo zdecydowanie najmniej ludzi. Wiem ze zawsze sie sciemnialo z liczba uczestnikow ale to przesada.
~ fanatyk ZJ
ponad rok temu ocena: 100%  19
Tak mają ludzi za idiotów, i wcale się nie dziwię, skoro ich ci ludzie wybrali i im uwierzyli ...
~ zyga
ponad rok temu ocena: 100%  18
A nie może organizator przyznać sie jak było i napisać szczerze - starliśmy się, narobiliśmy się a wyszło tak sobie...
~ Odtrąbiono SUKCES
ponad rok temu ocena: 100%  17
Powiedźmy sobie szczerze, że nie stać Organizatorów na szczerość.
~ 2Jarek
ponad rok temu ocena: 100%  16
"Alternatywy 4"
~ jacekpl
ponad rok temu ocena: 29%  15
W JR tylko małe buczenie , w dalekiej Azji w tą sobotę grzmiało i lało https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?...
~ Sikorski
ponad rok temu ocena: 85%  14
A ile radny Śledzianowski przytulił grosza w związku z sukcesem festiwalu??
~ Obserwator
ponad rok temu ocena: 44%  13
Praca przy festiwalu nie zawsze wiąże się z praca dla jednostek gminnych a co za tym idzie pobieranie od nich pieniędzy. Przy festiwalu pracowały firmy zewnętrzne dla których pewnie pracował radny Śledzianowski w związku z czym mógł wykonywać prace zlecone przy JF przez owe firmy.
~ ktoś
ponad rok temu ocena: 64%  12
Może i pracuje sobie w całym kraju ale tu jest radnym.... kiedyś radna z Wiklowyi miała z tym jakieś problemy, chcieli ją odwołać, czy cóś.....
~ obserwator
ponad rok temu ocena: 50%  11
Pewnie tyle samo co na innych koncertach, festiwalach i imprezach w całym kraju przy których pracuje z różnymi agencjami...
~ Motyw
ponad rok temu ocena: 81%  10
Czy Pan Robert Kaźmierczak może potwierdzić, że Pan radny Śledzianowski zarobił przy sukcesie Festiwalu 2018? Istnieją dowody fotograficzne potwierdzające, że rozkładał i zwijał kabelki na Rynku. Czy Redakcja może zadać takie pytanie Panu Robertowi Kaźmierczakowi?
~ lipiec 2018
ponad rok temu ocena: 94%  9
Pobrałam pieniądze i poszłam na targ. Wydałam nie wiem ile. Będę wiedziała ile wydałam jak mi się wszystkie pobrane skończą.
~ RockFan
ponad rok temu ocena: 83%  8
Myślę, że tegoroczna edycja mogła okazać się hitem! Było wszystko co powinno być na świetnym festiwalu.. tylko.. dlaczego to wszystko kończyło się po przekroczeniu "jedenastki"? Myślę że gdyby RK zatrudnił dyrektora artystycznego, który wie co robi, zna się na tym czego aktualnie się słucha, mógłby to być naprawdę fajny festiwal..
~ pustki w mieście
ponad rok temu ocena: 90%  7
W tej liczbie policzono też tych co w piątek przyjechali na targ, porażka frekwencyjna ale trudno się przyznać, nie ?
~ Taka prawda
ponad rok temu ocena: 88%  6
Jeszcze niech podadzą ile osób po podaniu całej setlisty zwróciło karnety...
~ niewiele
ponad rok temu ocena: 88%  5
7 tys - dobre:) Chyba łącznie w ramach 3 edycji. Porażka totalna.
~ zyga
ponad rok temu ocena: 93%  4
Ale ściema - dwa tygodnie po festiwalu a organizator nie wie ile biletów sprzedał....a może wie ile rozdał?
~ deklaracja VAT7
ponad rok temu ocena: 90%  3
Czy ten Robert Kaźmierczak mówi prawdę? Cytuję: "Jeśli chodzi o koszty tegorocznej imprezy będą one znane w listopadzie lub w grudniu - po ostatnich rozliczeniach podatku VAT". Panie Kaźmierczaku "deklaracja VAT-7 składana jest do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu, którego rozliczenie dotyczy". Co Pan zamierza rozliczać w miesiącu październiku lub listopadzie? Proszę Redakcję Gazety Jarocińskiej o skierowanie przedstawionego zapytania do Pana Roberta Kaźmierczaka.
~ 2Jarek
ponad rok temu ocena: 89%  2
Skąd o tym taki Kaźmierczak może wiedzieć skoro nie prowadzi własnej działalności gospodarczej. No chyba, że przyjmiemy iż wydawanie pieniędzy podatników to też działalność chociaż niekoniecznie gospodarcza.