ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Jasiu walczy z guzem pnia mózgu. Potrzeba 2 milionów złotych

› zwielkopolski24› Wielkopolska 7 miesięcy temu    5.12.2019
komentarzy 9 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. kawalek-nieba.pl

Wielkopolska. Jasiu potrzebuje pomocy. Leczenie ma kosztować 2 miliony złotych. Trwa zbiórka pieniędzy.

 

 

 

Jasiu Woźniak to 6-letni poznaniak, u którego zdiagnozowano właśnie guza pnia mózgu. Guz jest na razie na tyle mały, że nie wykazuje jeszcze żadnych objawów. Taka szybka diagnoza jest zawdzięczana pewnej nadgorliwości rodziców. - Wszyscy nam jako rodzicom gratulowali i kazali czekać niestety - czytamy na stronie zbiórki. - Na dzień dzisiejszy jesteśmy po biopsji, która wykazała złośliwego guza mózgu DIPG WHO IV. Zawiozłem wyniki z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie osobiście do Bonn.

 

Więcej szczegółów TUTAJ [KLIK]

 

CZYTAJ TAKŻE: Nie żyje 38-latek. Został ugodzony nożem? Zatrzymano 21-latkę [KLIKNIJ]

 

- Potrzebne jest natychmiastowe leczenie ponieważ dziecko nie ma jeszcze żadnych objawów. A póki ich nie ma jest szansa . . . Bo jak już wystąpią to może być różnie. A dzieci przychodzą do lekarza jak już występują pierwsze objawy lecz nawet wtedy dzieci mają szanse. Takiej szansy niestety w Polsce nie dają - czytamy komunikat rodziców na portalu kawalek-nieba.pl.

 

W Polsce rodzinie kazano „czekać” do wystąpienia pierwszych objawów. Rodzice postanowili jednak wziąć sprawy w swoje ręce i zorganizowali zbiórkę pieniądzy na leczenie w Szwajcarii. Koszt takiego leczenia to około 2 miliony złotych.

 

Pomóc 6-letniemu Jasiowi możesz TUTAJ [KLIKNIJ].

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Andrzej
7 miesięcy temu ocena: 44%  9
Mala przesada z tym kosztem.Chyba,ze rodzice chca kupic Jasiowi dom z reszty pieniedzy.Taka operacja z pobytem w szpitalu to okolo $100000.Wykonana przez bardzo dobrego chirurga.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ takitato
5 miesięcy temu ocena: 100%  8
Rozumiem, że byłeś przy wycenie kosztów leczenia, skoro tak mówisz. .. Dziecko jest śmiertelnie chore, medycy w Polsce się wypieli a Ty jeszcze musisz dopierniczyć. No po prostu pogratulować dobrego samopoczucia, geniuszu.
~ 40 milionow.
7 miesięcy temu ocena: 50%  7
Proponuję sfinansować leczenie z funduszu koscielnego.Cel szczytny a księża powinni żyć w ubóstwie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ takitato
5 miesięcy temu ocena: 100%  6
Proponuję siedzieć cicho zamiast pisać głupoty.
~ otwarta koperta
8 miesięcy temu ocena: 75%  5
robi się badania po to żeby powiedzieć że jest choroba, jednak w Polsce nie ma leczenia ale to leczenie jest zagranicą ? 3 świat ? A może w Polsce są za duże wydatki na lewe ustawiane przetargi i setki członków rad nadzorczych i prezesów zbędnych spółek miejskich jak i pracowników niepotrzebnych spółek ? Co wy na to, podejmiecie temat ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ takitato
5 miesięcy temu ocena: 100%  4
Jest takie realne ryzyko, że zanim zgłębisz temat, choroba pokona chłopca a Ty dalej będziesz myślał o rzeczach na które nie masz wpływu zamiast dorzucić się do zbiórki.
~ Adam
8 miesięcy temu ocena: 40%  3
Czegoś nie rozumiem. Dziecko jest bez objawów i robiono mu punkcję mózgu? Pytam, jaka to metoda ma go wyleczyć? Czy Centrum Zdrowia Dziecka wie o tych staraniach? Czy samo podpowiedziało tę drogę leczenia? Czy złożono wniosek do Ministra Zdrowia o zgodę na finansowanie tego leczenia przez ministerstwo? Czy była odpowiedź odmowna?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ takitato
5 miesięcy temu ocena: 100%  2
Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem tak od razu też nie daje objawów. Co na to Centrum Zdrowia Dziecka? Weź chłopie nie chrzań! Chcesz pomóc to się dorzuć do zbiórki! Nie chcesz? To nie mąć i milcz kiedy masz okazję.