ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Jechał pijany z żoną i dzieckiem

› zwielkopolski24› Wielkopolska miesiąc temu    20.05.2020
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Życie Gostynia

Wielkopolska. Na pewno o braku odpowiedzialności jednego z rodziców można mówić w sytuacji, do której doszło wczoraj (19 maja) w Bodzewie (powiat gostyński) - informuje portal gostynska.pl.

 

 

 

Wczoraj (19 maja) około godziny 6.40 miejscowy dzielnicowy zatrzymał do kontroli drogowej kierowcę opla astra. Badanie trzeźwości 36-letniego mieszkańca powiatu gostyńskiego wykazało u niego stężenie alkoholu w organizmie na poziomie 0,5 miligrama na litr, czyli nieco powyżej promil.

 

CZYTAJ TAKŻE: Podczas remontu znaleźli pod podłoga nietypową niespodziankę [KLIKNIJ]

 

W samochodzie podróżowała jeszcze jego żona i dziecko. Jak się okazało mężczyzna mógł łatwo uniknąć odpowiedzialności karnej, gdyż małżonka miała prawo jazdy i była trzeźwa. Czy to męska duma, zwyczajna głupota czy jeszcze coś innego spowodowały, że 36-latek nie zgodził się zasiąść na fotelu pasażera tego nie wiadomo. Zastanawiać może jeszcze jedno: dlaczego żona nie zareagowała na stan męża?

 

- Kobieta tłumaczyła, że nie wiedziała, iż mąż jest pod wpływem alkoholu - informuje podkomisarz Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

 

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.