ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Jechał przez centrum miasta mając prawie trzy promile

› zwielkopolski24› Wielkopolska 13 dni temu    29.07.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

W niedzielę na jednej z ulic w Jarocinie doszło do zatrzymania pijanego kierowcy. Kilka minut po godzinie 17.00 policjanci otrzymali informację, że kierujący BMW może być nietrzeźwy. Funkcjonariusze opisane auto zatrzymali na ul. Paderewskiego.

 

 

 

 

32-letni mieszkaniec gminy Jarocin miał 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

W podobny sposób ujęto w nocy z soboty na niedzielę 35-letniego mieszkańca gminy Jarocin. Po godzinie 2.00 dyżurny odebrał telefon i z przekazanej informacji wynikało, że od Goliny w stronę Jarocina jedzie volkswagen golf, którego kierowca może być pod wpływem alkoholu - poinformował portal jarocinska.pl. Pojazd miał się poruszać całą szerokością jezdni. Mundurowi wskazane auto zatrzymali na ul. Wrocławskiej w Jarocinie - na wjeździe do miasta. 35-latek miał 0,7 promila alkoholu.

 

CZYTAJ TAKŻE: W lesie zatrzymano dwóch mężczyzn. Grozi im do 3 lat więzienia [KLIKNIJ]

 

W piątek policja otrzymała zgłoszenie, że na ul. Folwarcznej w Jarocinie w samochodzie nissan qashqai za kierowcą auta siedzi mężczyzna, od którego wyczuwalna jest woń alkoholu.

 

- Ustalamy, czy 59-letni mieszkaniec gminy Jarocin kierował tym pojazdem, czy tylko w nim siedział i pił alkohol - mówi asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.

 

 

Mężczyzna nadmuchał 2,2 promila alkoholu. Dwóm pierwszym amatorom jazdy na podwójnym gazie zatrzymano prawo jazdy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie staną przed sądem.

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.