ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Jedziesz nad morze? Zobacz jak uniknąć korków

› Aktualności miesiąc temu    13.08.2020
Kuba Piotrowicz
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum

Wielkopolska. Jedziesz nad morze? Zobacz jak uniknąć korków.

 Weekend to okazja, żeby wyjechać i wypocząć zwłaszcza w okresie wakacji. Bardzo częstym kierunkiem wybieranym przez turystów jest nasze polskie morze. Niestety wiąże się to z dużymi korkami i jeszcze dłuższym oczekiwaniem.

 Jak tego uniknąć? Komenda Powiatowa Policji w Złotowie, która mieści się na trasie nad morze podpowiada, jak można uniknąć korków, które tworzą się na drogach krajowych numer 11 i numer 22.

 Droga nad morze przez Czaplinek:

 


Jadąc od strony Piły drogą krajową numer 11, kierujemy się drogą krajową numer 10 na Wałcz. Dalej skręcamy w drogę wojewódzką numer 163 na Czaplinek. Jadąc cały czas drogą wojewódzką numer 163 dojedziemy do samego Kołobrzegu.

 Droga nad morze przez Drawsko Pomorskie:

 


Jadąc od strony Piły drogą krajową numer 11, kierujemy się na drogę krajową numer 10 na Wałcz. Z miejscowości Wałcz drogą numer 10 jedziemy do miejscowości Mirosławiec. Stamtąd drogą wojewódzką numer 177 wjeżdżamy do miejscowości Osiek Drawski, a następnie drogą krajową numer 20 do Złocieńca. Dalej kierujemy się drogą krajową numer 22 do Drawska Pomorskiego. Z Drawska Pomorskiego jedziemy drogą wojewódzką numer 173 w kierunku miejscowości Zarańsko, a następnie jedziemy drogą wojewódzką numer 162 do samego Kołobrzegu.

 


Policjanci przypominają, że im więcej czasu spędzamy w aucie, tym nasze bezpieczeństwo spada.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Elwira89
miesiąc temu 1
Cześć panowie, mam na imie Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://milepanie.pl/elwira05
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji