ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Jeśli go kupiłeś, nie używaj. Może spowodować pożar!

› zwielkopolski24› Wielkopolska 2 miesiące temu    29.09.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. rawicz24.pl

Wielkopolska. Sieć Lidl wycofuje ten produkt ze sprzedaży. Powód? "W jednostkowych przypadkach w artykule o powyżej podanym numerze nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia ryzyka pożarowego podczas ładowania urządzenia lub podczas jego użytkowania" - przyznaje sieć handlowa.

 

 

 

W trosce o bezpieczeństwo klientów wycofano ze sprzedaży odkurzacz bezprzewodowy marki Silvercrest wraz z akumulatorem. Odkurzacz był sprzedawany od początku września w Polsce, w sklepach Lidl.

 


Producent odkurzacza prosi wszystkich klientów o "zastosowanie się do niniejszego wycofania i zaniechanie dalszego użytkowania produktu (oraz akumulatora)".

 

CZYTAJ TAKŻE: Pijany 23-latek wypadł z drogi i uderzył golfem w drzewo [KLIKNIJ]Chodzi o „Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 SHAZ 22.2 D5“ marki „Silvercrest“ o numerze (IAN) 339791_1910 (patrz tabliczka znamionowa), wraz z akumulatorem.

"Firma Hoyer Handel GmbH przeprasza wszystkich klientów, którzy kupili wskazany produkt, za powstałe niedogodności" - napisano w komunikacie.

Urządzenie można oddać bez większych trudności.

 


Można go oddać w każdym sklepie Lidl bez konieczności okazywania paragonu, a koszt jego zakupu zostanie zwrócony - czytamy w komunikacie.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.