ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Kacper uległ ciężkiemu wypadkowi. Potrzebne fanty, bony i pieniądze

› zwielkopolski24› Wielkopolska 11 dni temu    10.09.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Wielkopolska. W sobotę, 26 września nad Zalewem Jutrosińskim odbędzie się „Charytatywny Rajd Konno-Rowerowy dla Kacpra”, który 25 lipca w Elżbietkowie (gm. Pogorzela) uległ ciężkiemu wypadkowi wskutek zderzenia ze spłoszonym koniem.

 

 

 

 

Rajd połączony zostanie z festynem dla mieszkańców oraz biegiem wokół Zalewu Jutrosińskiego – to wszystko dla Kacpra.

Kacper Praczyk, to 23-latek z powiatu gostyńskiego, który dotychczas żył tak jak każdy zdrowy człowiek. Mimo ciężkiego wypadku, ma wielkie pokłady siły do walki, aby powrócić do normalnego życia. Ten ambitny chłopak posiada plany na przyszłość, ma marzenia. Wspólnymi siłami możemy pomóc Kacprowi i jego rodzinie odbudować życie na nowo.

 

CZYTAJ TAKŻE: Poszukiwany sprawca wypadku, w którym zginęła 20-latka [KLIKNIJ]

 

Środki pozyskane podczas wydarzenia zostaną w 100% przeznaczone na rehabilitację Kacpra.

 

- Poszukujemy ludzi o wielkim sercu, którzy pomogą nam w zrealizowaniu tego przedsięwzięcia, prosimy zatem o fanty na loterię, bony na usługi, kupony rabatowe, wsparcie finansowe lub inną formę pomocy. Jesteśmy otwarci na propozycje - mówią organizatorzy akcji charytatywnej.

 

Fanty prosimy dostarczać do pani Bożeny Juskowiak adres: ROMI ul. Polna 4a, 63-930 Jutrosin, a środki pieniężne można wpłacać na rachunek bankowy Fundacji 85 1020 1055 0000 9902 0127 8589 z dopiskiem Kacper Praczyk do dnia 24 września br.

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.