ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Kierowca przewrócił busa. Miał ponad 3 promile

› zwielkopolski24 8 dni temu    18.11.2020
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. KPP Piła

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Pile. Kierowca prowadził busa mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu do 2 lat więzienia.

 

 

R E K L A M A25% dziecimocy SRT1

 

W sobotę (14 listopada) mundurowi z Posterunku Policji w Wysokiej (powiat pilski) rozpoczęli kontrolę osób, które są objęte kwarantanną. Podczas przejazdu przez miejscowość Łobżenica, policjanci zauważyli przewróconego busa marki Fiat Ducato. Auto leżało na środku jezdni.

 

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce i od razu ruszyli do przewróconego busa. Okazało się, że kierowcę udało się wyciągnąć z wnętrza pojazdu przy pomocy osób postronnych. Za kółkiem busa siedział 33-letni mieszkaniec gminy Łobżenica. Mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń.

 

CZYTAJ TAKŻE: 17-latek nie miał prawa jazdy, ale miał amfetaminę [KLIKNIJ]

 

Z relacji policji wynika, że kierowca najechał na krawężnik i przewrócił auto na bok. Policjanci przeprowadzili badanie alkomatem, które wykazało, że mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu.

33-latek stracił prawo jazdy. Teraz odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lata pozbawienia wolność oraz kara grzywny, a także zakaz prowadzenia pojazdów.

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.